Premiera debiutanckiego krążka Hellow Dog

News

Debiutancki album grupy Hellow Dog jest już dostępny w przedsprzedaży! Oficjalna premiera nastąpi 8 marca w poznańskim klubie Meskalina.

Hellow Dog to pięciosobowa grupa, w skład której wchodzą Darian Kopaniarz (bas), Augustyn Maciejowicz (syntezatory), Witold Skrzypczak (perkusja), Iwona Skwarek (wokal) oraz Piotr Wójcik (gitara) . Swoją muzykę określają jako „neuro’n’roll”, w którym zawiera się zarówno liryzm jak i punkowa energia w elektronicznym wydaniu.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zespół o debiutanckiej płycie mówi – muzyka zawarta na debiutanckim krążku będzie połączeniem spontaniczności, dzikości, szorstkości i dyskoteki z elegancją i sentymentem do najciekawszych momentów lat 80′ pomieszanych z psychodelią dźwiękową naszych czasów. Wszystkich neurotyków zapraszamy do tańca!

Album 'Hellow Dog’ można nabyć już teraz w formie elektronicznej za pośrednictwem Bandcamp, na płytach CD (poprzez mailorder) oraz na koncertach, natomiast oficjalna premiera nastąpi 8 marca podczas występu grupy w poznańskim klubie Meskalina – start godz 21:00.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →