Długogrający debiut Hellow Dog

Zapowiedzi

Dobre wieści z obozu Hellow Dog. Zespół zakończył pracę nad swoim debiutanckim albumem. Premiera płyty planowana jest na początek marca 2012 roku.

Hellow Dog to pięciosobowa grupa, w której wokalnie udziela się znana ze współpracy z Bartoszem Szczęsnym Iwona Skwarek. Swoją muzykę określają jako „neuro’n’roll”, w którym zawiera się zarówno liryzm jak i punkowa energia w elektronicznym wydaniu. Zespół wystąpił na krakowskim Selector Festival w 2010 roku.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Zespół zakończył pracę nad swoim debiutanckim albumem, którego premiera odbędzie sie w marcu. Artyści o debiutanckiej płycie mówią: muzyka zawarta na debiutanckim krążku będzie połączeniem spontaniczności, dzikości, szorstkości i dyskoteki z elegancją i sentymentem do najciekawszych momentów lat 80′ pomieszanych z psychodelią dźwiękową naszych czasów. Wszystkich neurotyków zapraszamy do tańca!

Poniżej znajdziecie odsłuch 3 utworów z nadchodzącego albumu. Formacja planuje też koncerty, o których informować będzie regularnie na swoim profilu Facebook.

Hellow Dog – Hellow Dog

Data wydania: 03.2012


149 per hour – Hellow Dog by Hellow Dog

I thought I’d be good – Hellow Dog by Hellow Dog

Dim The Lights – Hellow Dog by Hellow Dog

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →