Massive Attack, Pavement i Hot Chip na Open’erze

News

Znamy nazwiska kolejnych artystów, którzy wystapią na tegorocznej edycji Heineken Open'er Festival!

„To jedna z tych niesamowitych i  wielkich przyjemności podczas organizacji Open’era, kiedy po wielu miesiącach, a czasami latach pracy mam możliwość ogłoszenia takich ARTYSTÓW. Dzisiaj trzy wybitne zespoły, które w różnych przestrzeniach, w różnym czasie, w różnych stylach i estetykach muzycznych zrobiły tyle, że można by tym obdzielić kilka innych grup, a jednocześnie odcisnęli swoje wyjątkowe piętno w historii współczesnej muzyki.” Mikołaj Ziółkowski, Alter Art

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Massive Attack

Grupa powstała w Bristolu pod koniec lat 80-tych. Od momentu wydania debiutanckiej płyty uważani są za jeden z najważniejszych zespołów muzyki elektronicznej. Są zdobywcami takich nagród jak Brit Award, MTV Europe Music Award, czy NME Awards. Niemal wszystkie ich wydawnictwa sprzedały się w milionach egzemplarzy, osiągając platynowy status.

 

 

Uczestnicy Heineken Open’er Festival 2008 mieli już okazję przekonać się na własnej skórze, jak wielkie wrażenie na koncertach Massive Attack robi ich niesamowita muzyka połączona z intrygującą oprawą wizualną. Bez wątpienia ich występ na tegorocznej edycji festiwalu będzie jedną z głównych atrakcji Opene’ra

 

Pavement

Pavement to kultowa amerykańska formacja uwielbiana przez wszystkich fanów alternatywnego rocka, do dnia dzisiejszego będąca inspiracją dla niezliczonej ilości zespołów. Mimo szybko osiągniętego niesamowitego sukcesu, grupa zawsze pozostawała wierna swoim ideałom i raz obranej stylistyce, łączącej rock i folk, kakofonię i melodię.

 

 

Pavement właśnie potwierdził, że w ramach zapewne pożegnalnej trasy wystąpi na największych letnich festiwalach w 2010 roku, z Coachellą, Roskilde i Open’erem na czele. To może być ostatnia okazja, żeby zobaczyć niesamowitą legendę muzyki rockowej na żywo.

 

Hot Chip

Brytyjska grupa Hot Chip to bez żadnej wątpliwości jedna z największych gwiazd muzyki elektronicznej, jeden z tych zespołów, które z powodzeniem zapełniają hale, areny i grają na głównych scenach największych festiwali. Nominowana do Grammy formacja nagrała do tej pory cztery albumy studyjne, a ich najnowsze wydawnictwo pt. „One Life Stand” właśnie ujrzało światło dzienne.

 

 

Właśnie ukazał się najnowszy, czwarty album pt. „One Life Stand” – najbardziej dopracowany i dojrzały w repertuarze grupy, zbierający świetne recenzje w takich pismach, jak The Guardian, Clash, Uncut, czy NME.

 

Do tej pory swój występ potwierdzili także:

Gorillaz Sound System, Hot Chip, Kasabian, Mando Diao, Massive Attack, Pavement, Pearl Jam, The Hives, Tinariwen


Ceny biletów

Dziewiąta edycja Heineken Open’er Festival odbędzie się w dniach 1 – 4 lipca 2010, w Gdyni, na lotnisku Gdynia-Kosakowo.


Ceny karnetów:
Karnet 3 dni ( 2,3,4.07.2010 ) – 290 pln,
Karnet 4 dni ( 1,2,3,4.07.2010 ) – 350 pln,

 

Ceny karnetów z polem namiotowym:
Karnet 3 dni z polem ( 2,3,4.07.2010 ) – 330 pln,
Karnet 4 dni z polem ( 1,2,3,4.07.2010 ) – 390 pln,

 

Ceny biletów jednodniowych:
01.07.2010  – 155 pln,
02.07.2010  – 155 pln,
03.07.2010  – 155 pln,
04.07.2010  – 155 pln

 

Źródło:materiały organizatora

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →