Open’er 2012 startuje w środę – PROGRAM

Wydarzenie

Wielkimi krokami zbliża się święto fanów dobrej muzyki - czterodniowy Heineken Open'er Festival 2012! Przedstawiamy pełny program tego wydarzenia.

W środę 4 lipca swoje bramy przed spragnionymi muzycznych wrażeń fanami otworzy Heineken Open’er 2012! Przez cztery dni, na siedmiu scenach zagrają m.in.: Björk, New Order, Justice, Bon Iver, Franz Ferdinand, Bloc Party, The Mars Volta, Mumford & Sons, The Kills, The xx, The Cardigans, Orbital, Public Enemy, Gogol Bordello, Janelle Monáe, Major Lazer i wielu innych – słowem, to, co najlepsze w muzyce. Artyści pokażą się na Main Stage, Tent Stage, World Stage, Talents Stage, w Alter Space, na Beat Stage oraz w Silent Disco.
Tegoroczny festiwal to także nowe oblicze – Sztuka na Open’erze. Otwiera go Nowy Teatr Krzysztofa Warlikowskiego z kultowym przedstawieniem „Anioły w Ameryce” na motywach dramatu Tony’ego Kushnera. Spektakle będą odbywać się w namiocie teatralnym obok głównego wejścia.
Poza tym, na Open’erze pojawią się dobrze znane sceny i aktywności: Fashion Stage, strefa NGO, Kids Zone, diabelski młyn i wiele, wiele innych.
Źródło: materiały promo
Miejsce: Lotnisko Gdynia – Kosakowo

ŚRODA 4.07.2012

Main Stage

18:00 – Fisz Emade
20:00 – The Kills
22:00 – Bjork
00:00 – New Order

Tent Stage

17:00 – June
19:00 – Tres.B
21:00 – Yeasayer
23:00 – The Ting Things
01:30 – Orbital

World Stage

20:30 – Soja
22:30 – Gogol Bordello
00:30 – Wiz Khalifa

Alter Space

19:30 – Frozen Bird
21:30 – Mela Koteluk
23:30 – Jacaszek
01:30 – Chłopcy Kontra Basia

Beat Stage

18:00 – Galus Live + Ment XXL
20:00 – Sobura Live + Praktik
22:00 – Teielte Live + Groh + Eltron John
01:00 – En2Ak Live + Sonar Soul

Talents Stage

16:30 – Bezsensu
17:30 – Sjon
18:30 – Enchanted Hunters
19:30 – DVA

Fashion Stage

20:00 – Bola
20:30 – Dominika Naziębły
21:00 – Joanna Hawrot
21:30 – Madox
22:00 – Jarosław Juźwin
22:30 – Sophie Kula
23:00 – Filip Roth
23:30 – Anniss
00:00 – Shesa Riot

CZWARTEK 5.07.2012

Main Stage

18:00 – Kapela Ze Wsi Warszawa
20:00 – Penderecki//Greenwood
22:00 – Bon Iver
00:00 – Justice

Tent Stage

17:00 – Iza Lach
19:00 – Dry The River
21:00 – Jamie Woon
23:00 – The Maccabees
01:00 – Jessie Ware

World Stage

20:30 – Pablopavo i Praczas
22:30 – Major Lazer
00:30 – Paula i Karol

Alter Space

19:30 – The Stubs
21:30 – Krojc
23:30 – Kari Amirian
01:30 – Napszykłat

Beat Stage

18:00 – Good Paul
20:00 – Axmusique
22:00 – Ros
01:00 – Twin Prix

Talents Stage

16:30 – Little White Lies
17:30 – Miąższ
18:30 – Minerals
19:30 – Pipes & Pints

Fashion Stage

20:00 – Madox
20:30 – Sophie Kula
21:00 – Annis
21:30 – Shes A Riot
22:00 – Filip Roth
22:30 – Bola
23:00 – Dominika Naziębły
23:30 – Jarosław Juźwin
00:00 – Joanna Hawrot

PIĄTEK 6.07.2012

Main Stage

18:00 – L.Stadt
20:00 – Bloc Party
22:00 – Franz Ferdinand
00:00 – The Cardigans

Tent Stage

17:00 – UL/KR
19:00 – Toro Y Moi
21:00 – Nosowska
23:30 – M83
01:15 – Julia Marcell

World Stage

20:30 – Łona Webber & The Pimps
22:30 – Public Enemy
00:30 – Klezmafour

Alter Space

19:30 – Yula
21:30 – Trupa Trupa
23:30 – The Saintbox
01:30 – Profesjonalizm

Beat Stage

18:00 – The Phantom
20:00 – Bueno Bros
22:00 – Viadrina
01:00 – Bshosa

Talent Stage

16:30 – Camero Cat
17:30 – Crab Invasion
18:30 – Sinusoidal
19:30 – Kerekes Band

Fashion Stage

20:00 – Jarosław Juźwin
20:30 – Bola
21:00 – Filip Roth
21:30 – Dominika Naziębły
22:00 – Joanna Hawrot
22:30 – Anniss
23:00 – Shesa Riot
23:30 – Madox
00:00 – Sophie Kula

SOBOTA 7.07.2012

Main Stage

18:00 – Cool Kids Of Death
20:00 – Mumford & Sons
22:00 – The Mars Volta
00:00 – The XX

Tent Stage

17:00 – The KDMS
19:00 – Świetliki
21:00 – Bat For Lashes
23:00 – Friendly Fires
01:00 – SBTRKT Live

World Stage

20:30 – Maja Kleszcz & Incarnations
22:30 – Janelle Monae
00:30 – Brygada Kryzys

Alter Space

19:30 – Psychocukier
21:30 – Kirk
23:30 – Volume
01:30 – Coldair

Beat Stage

18:00 – Spox
20:00 – Maximilian Skiba
22:00 – L.A.N.S.
01:00 – Kamp!

Talents Stage

16:30 – Vermones
17:30 – Fair Weather Friends
18:30 – Keira Is You
19:30 – Instrumenti

Fashion Stage

20:00 – Joanna Hawrot
20:30 – Dominika Naziębły
21:00 – Shesa Riot
21:30 – Jarosław Juźwin
22:00 – Anniss
22:30 – Madox
23:00 – Sophie Kula
23:30 – Bola
00:00 – Filip Roth
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →