Wygraj kompilację 'Heidi Presents: The Jackathon’ – KONKURS!

Konkurs

Mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są dwa egzemplarze kompilacji "Heidi Presents: The Jackathon" dla Get Physical Music!

Znana głównie za sprawą swojej audycji na antenie BBC Radio 1 oraz cyklu imprez o nazwie Jackathon, Heidi to dziś jedna z najbardziej rozchwytywanych DJ-ek na świecie. Grywa regularnie na całym globie, a ze swoim autorskim cyklem imprez zdążyła już odwiedzić pięć różnych miast.

Nikogo chyba nie powinien dziwić fakt, że artystka została poproszona o nagranie krążka pod tytułem „Heidi Presents: The Jackathon” dla jednej z największych i najbardziej znanych wytwórni na świecie – Get Physical. Na płycie znalazły się ekskluzywne, nigdzie wcześniej niewydane utwory autorstwa takich tuzów sceny jak: Jamie Jones, Soul Clap, Steve Bug, Solomun czy też DJ T. 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KONKURS:

Mamy dla Was dwie płyty 'Heidi Presents: The Jackathon’! Wśród osób, które nadeślą prawidłowe odpowiedzi na pytanie rozlosujemy kompilacje.
PYTANIE: Jak się nazywa znany londyński sklep z płytami, w którym pracowała Heidi w 2003 roku? 
Prawidłowe odpowiedzi prosimy przesyłać do 8 sierpnia 2011 roku do godz. 13:00 na adres [email protected] W treści należy podać prawidłową odpowiedź, swój login na Muno.pl, imię i nazwisko oraz numer telefonu kontaktowego.


Heidi Presents The Jackathon: by Get Physical Music

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →