Hedonika – nowy cykl imprez w Poznaniu

News

Od 11 października rusza nowy cykl imprez czwartkowych "HEDONIKA" w poznańskim klubie Cute. Będzie tam można usłyszeć wszelkie odmiany muzyki elektronicznej: house, tech house, minimal czy techno. Już w październiku na Hedonice pojawią się tacy artyści jak Marcin Czubala, Mic Ostap czy Cube a to dopiero początek!

HEDONIKA

To cykl czwartkowych imprez w poznańskim klubie Cute, który rusza już od października. Odpowiedzialnym za oprawę muzyczną będzie rezydent SQ klubu oraz redaktor naczelny serwisu klubowego muzikanova.pl dj Juniore oraz zaproszeni przez niego wyjątkowi goście. I to właśnie przedstawiciele ambitnej polskiej sceny elektronicznej mają być głównym magnesem dla spragnionych dobrych dźwięków klubowiczy.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Dlaczego Czwartek? Założeniem, które umacnia w decyzji wybrania akurat tego dnia jako czasu w którym odbywać się będzie cykl Hedonika, jest chęć zaspokojenia wciąż niewyczerpanej energii ludzi, którzy nie mają gdzie się podziać w czwarty dzień tygodnia, a chcieliby przy dobrych rytmach rozpocząć weekendową celebrację.

Cykl Hedonika ma nawiązywać do zapomnianej już nieco tradycji dobrych czwartkowych imprez, które w naszym mieście odbywały się ze sporym udziałem poznańskich klubowiczów. Dla wszystkich tych którzy pamiętają te dzieje oraz dla tych, którzy chcą współtworzyć nową kartę w dziejach czwartkowego clubbingu w Poznaniu, na pewno nie zabraknie miejsca w klubie Cute.

Cute to jak sama nazwa wskazuje miejsce przytulne, nieco zapomniane przez poznańskich klubowiczy. W czwarty dzień tygodnia postaramy się udowodnić że zapomniane niesłusznie. CUTE to miejsce pracujące przez większą część tygodnia, łączące w sobie cechy kawiarni, lounge baru oraz klubu muzycznego serwującego nowoczesną muzykę taneczną na dobrym poziomie. W czwartek wieczór klub zamieni się w miejsce, w którym jak nigdzie w Poznaniu będzie można usłyszeć wszelkie odmiany muzyki house, tech house, minimal czy techno.

Cute [email protected]
ul. Wielka 27/29 (Stary Rynek, wejście do klubu w podcieniach od strony ul. Wielkiej)
Każdy czwartek od 11 października
Start: 21:00
Wstęp: 5 zł, z ulotką free,-

Więcej:
11.10.2007 HEDONIKA pres. RECOGNITION – OTWARCIE CYKLU!!!
18.10.2007 HEDONIKA pres. LA SUNDA
25.10.2007 HEDONIKA pres. MOBILEE REC.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →