Hector dołącza do Mobilee Records

News

Meksykanin Hector na stałe mieszkający w Londynie zasili szeregi jednej z najpopularniejszych niemieckich wytwórni - Mobilee Records.

Hector jest postacią, której notowania w biznesie muzyki elektronicznej bardzo szybko rosną. Rezyduje na imprezach Dig Your Own Rave i Kubicle nights oraz regularnie występuje w takich klubach jak Fabric czy Weekend. Na codzien pracuje w najlepszym londyńskim sklepie z płytami Phonica co automatycznie stanowi gwarancję nieograniczonego dostępu do unikalnych produkcji. Jego styl to mieszanka bardzo nastrojowego, nowoczesnego house’u. Sprawdź najnowszy Chart Hectora

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Debiutancki utwór Hectora – La Raza został wydany nakładem lableu Dinky 'Horizontal’ i znalazł drogę do case’ów takich artystów jak Ricardo Villalobos, Onur Ozer czy Appleblim. W kolejce czekają wydawnictwa dla Crosstown Rebels, 8-Bit i Cecille.

 

 

1 czerwca zostanie wydany utwór ’Got Fringe?’ dla Mobilee Records (052) jednej z najpopularnijszych niemieckich wytwórni na świecie. Wtedy też Hector oficjalnie dołączy do rodziny Mobilee, w której oprócz założycielki Anji Schneider zasiadają Ralf Kollmann, Sebo K, Pan-Pot, GummiHz, Exercise One, Miss Jools, Dan Curtin, Russ Gabriel, And.id oraz nasz rodak Marcin Czubala.

 

więcej:

http://mobilee-records.de/hector
www.myspace.com/hectorlarazaPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →