Heartthrob i Troy Pierce w Poznaniu – BILETY!

4 844
Zapowiedzi

20 maja 2011 roku w poznańskim Eskulapie wystąpią Heartthrob i Troy Pierce jako Square One. Bilety na to wydarzenie możecie zamawiać w promocyjnej cenie wyłącznie na Muno.pl już teraz!

Przed nami kolejne duże wydarzenie muzyczne związane z legendarną wytwórnią Minus w stolicy Wielkopolski. Tym razem do poznańskiego klubu Eskulap zawitają Heartthrob oraz Troy Pierce ze swoim wspólnym projektem Square One. Będzie to druga odsłona serii imprez pod nazwą Futurista. Przypomnijmy, że gwiazdą pierwszej edycji był Jeff Mills!

Tylko teraz za pośrednictwem Muno.pl macie okazję zamówić bilety na to niezwykłe wydarzenie z promocyjnej limitowanej puli w cenie 30 pln. Radzimy się spieszyć bo promocyjna sprzedaż potrwa tylko do 26 kwietnia!

Trzy lata po wydaniu gorąco przyjętej Ep’ki dla wytwórni Richie Hawtina, Troy Pierce i Heartthrob postanawiają odnowić współpracę, tym razem jednak nie w studiu nagraniowym, lecz jako duet djski na imprezach w klubach na całym świecie. Ich wspólny występ to niezwykła mieszanka standardowego setu połączonego z elementami Live Actu.

Nieoficjalnie wiemy, że w Poznaniu Troy Pierce i Heartthrob wykonają zarówno swoje solowe numery, jak również wspólne pod szyldem Square One, wszystkie w wersji Live! Cały muzyczny show ma trwać około 4 godzin! Warto także dodać, że aktualnie Heartthrob kończy prace nad nowym pełnowymiarowym materiałem, tak więc będzie to niepowtarzalna okazja, aby usłyszeć niepublikowany jeszcze nigdzie materiał na żywo!

Więcej info: Troy Pierce vs Heartthrob pres.: Square One