Hatti Vatti pokaże jak tworzyć muzykę

News

Klub Destylarnia w Bydgoszczy zaprasza na warsztaty z produkcji muzycznej i działania na scenie, które poprowadzi ceniony producent Hatti Vatti. Można już się zapisywać.

Klub Destylarnia w Bydgoszczy zaprasza na dwudniowe warsztaty z tematu home recordingu, produkcji muzycznej, a także samego działania na scenie. Warsztaty poprowadzi jeden z ciekawszych polskich twórców muzyki elektronicznej, reprezentant MOST Records i U Know Me Records, połówka głośnych duetów HV/NOON, Nanook of the North oraz Ffrancis – Hatti Vatti. Warsztaty odbędą się 14 i 15 kwietnia w godzinach 14:00-18:00 na pierwszym piętrze kamienicy El Jazz (ul. Kręta 3).
Podczas zajęć Hatti Vatti opowie o tworzeniu utworów na komputerze za pomocą programu Ableton Live oraz na zewnętrznych urządzeniach, zarówno cyfrowych, jak i analogowych. Uczestnicy wraz z prowadzącym stworzą nowe dźwięki z użyciem wspomnianych urządzeń i technik samplingu. Będzie to też świetna okazja do zadawania muzyczno-technicznych pytań.
Organizator warsztatów przygotował również prezentację syntezatorów analogowych i kontrolerów midi m.in. Novation Ultranova, Sequencial Circuit Prophet 5, Nord Lead A1 Moog Minimoog D, a także prezentację sprzętu didżejskiego.
Każdy uczestnik może zabrać ze sobą na warsztaty własny komputer oraz słuchawki.

Tworzenie muzyki z Hatti Vatti
14-15 kwietnia 2017, 14:00-18:00

Destylarnia
Kręta 3, Bydgoszcz
Cena: 99 złotych (za dwa dni)
Liczba miejsc ograniczona!

Źródło: materiały prasowe
Fot. Malwina Toczek
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →