Happy New Rave w Sfinks700. Sylwestrowa noc w Sopocie

Eventpromo
sfinks700 sylwester w sopocie

Happy New Rave, czyli sylwestrowe szaleństwo w Sfinks700. Dziś pokrótce przedstawimy Wam program jednego z najgorętszych miejsc w Polsce.

Happy New Rave – line-up – headliner

To będzie zdecydowanie jedna z najbardziej raverskich nocy sylwestrowych w Polsce. Organizatorzy postanowili, że muzycznym motywem przewodnim będzie techno i house. I to w jakim wydaniu!

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Noworoczną zabawę uświetni bowiem Mareena. Na co dzień mieszkająca w Berlinie rezydentka kultowego Tresora to jedna z kuratorek tamtejszego cyklu New Faces. W swoich setach łączy acidowe inspiracje rodem z Detroit i Chicago z surowymi brzmieniami, nie stroniąc przy tym od ambientowych teł. Miała już okazję grać niemalże na całym globie, racząc swoimi dźwiękami mieszkańców Australii, USA czy Południowej Afryki.

Mareena – posłuchaj DJ setu z The Bowler Bar

Happy New Rave – line-up – polska obstawa

Obok Mareeny w murach sopockiego Sfinksa700 usłyszymy czołówkę polskiej sceny techno.

Aksamit to najprężniej rozwijająca się polska DJka w branży. Na co dzień czuwająca nad programem artystycznym wrocławskiej Wyspy Tamki artystka uraczy nas swoją przykuwającą ucho selekcją, która w kończącym się roku podbiła serca raverów z całej Polski. Alicja w swoich winylowych setach nie stroni od cięższych dźwięków. O szerokim uznaniu dla jej talentu świadczy przyznana jej nagroda w naszym plebiscycie Munoludy 2018 w kategorii Odkrycie Roku 2018.

Aksamit – posłuchaj DJ setu z Smolna On Air

W line-upie znajdziemy również jedną z najjaśniejszych gwiazd na polskim techno firmamencie – Deasa. Absolutny zwycięzca tegorocznych Munoludów. DJ techno roku i drugi producent, jeśli chodzi o ten gatunek w Polsce. Nic więcej dodawać nie trzeba.

Całości dopełni występ Orienttest. Fontanna natomiast należeć będzie do rezydentów Sfinksa700. Zagrają: Mendeler / Eliot – PL, SB -dj, TEKK, 4lekk.

Happy New Rave w Sfinks700 – bilety

Jeśli planujecie spędzić Sylwestra w Sopocie, to Happy New Rave jest obowiązkowym punktem w Waszym kalendarzu! Bilety dostępne są na stronie Biletomat.pl.

Happy New Rave: Mareena | Sfinks700, Sopot

Biletomat.pl
60 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →