Happa i jego szalone jungle

Fot. Materiały prasowe
News
Happa i jego nietypowa seria

Happa zaprezentował właśnie drugą odsłonę swojej serii EPek Explorations In Music For Dancing.

Happa i jego nietypowa seria

Projekt londyńskiego producenta Explorations In Music For Dancing ma na celu „rozbicie, przeanalizowanie i genetyczne zmodyfikowanie ram muzyki tanecznej”. Każda kolejna odsłona serii EPek skupia się na innym gatunku. Vol. 2, który możecie sprawdzić poniżej, zawiera trzy szalone kawałki jungle, w których Happa rozrywa i składa na nowo klasyczne rave’owe brzmienia w zawrotne, futurystyczne kształty.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Premiera Explorations In Music For Dancing Vol.2 następuje po wydanym we wrześniu 2021 roku Vol.1, na którym Happa eksperymentuje z łączeniem w jedną całość elementów house’u, filter disco, dubstepu, UKG i footworku.

Happa i duch tancerzy

EPka, która została wydana przez należącą do Happy PT/5 Records, została opatrzona widmową oprawą graficzną autorstwa Caitlin McLoughlin, w tym towarzyszącym jej plakatem do własnego wydruku oraz PDF-em zawierającym zbiór inspiracji dla muzyki i stylu wizualnego krążka.

Explorations In Music For Dancing Vol.2 jest również opisana jako „próba komunikacji z zagubionymi duchami tancerzy, którym skradziono parkiety i nadzieją na to, że wkrótce ponownie się z nimi połączymy”.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →