Klub prosto z Gwiezdnych Wojen

Lifestyle

W Londynie otwarto klub wzorowany na kantynie z Gwiezdnych Wojen. Zobacz zdjęcia tego niesamowitego miejsca!

Ekipa Secret Cinema, znana z przywoływania do życia filmowych doświadczeń poprzez budowanie instalacji z kultowych obrazów, stworzyła niezwykłe miejsce w Londynie. W sekretnej lokacji został uruchomiony tymczasowy klub nocy, będący odzwierciedleniem kultowej kantyny z IV części Gwiezdnych Wojen pt. „Nowa Nadzieja”.

Klub wystartował w ten weekend i będzie czynny do końca września. Secret Cinema zadbali o każdy szczegół. Ulica przed klubem jest patrolowana przez Szturmowców Imperium, a w kolejce można natknąć się na zbłąkanego Jawę. W środku oprócz wystroju w stylu kantyny, można liczyć na interakcje z aktorami w strojach rodem z filmu. Hazard, handel nielegalnymi przyprawami czy barowe bójki z kosmitami mają być codziennością kantyny.
Nie zabraknie także muzyki inspirowanej ścieżką dźwiękową z sagi, czy setów didżejskich w klimatach dub i techno. Organizatorzy przedsięwzięcia póki co nie ogłosili zabookowania samego Dartha Vadera.

Więcej informacji nt. wstępu i biletów możecie znaleźć tutaj. Zobaczcie także kilka zdjęć z otwarcia projektu „Secret Cinema Presents Star Wars„.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupyPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →