Guy J – Esperanza

News

Guy J ma już na swoim koncie wiele świetnych singli. W końcu przyszedł czas na autorski album, który ma się ukazać we wrześniu 2008 roku nakładem muzycznego giganta Bedrock Records.

Guy Gerber, Shlomi Aber, Chaim, Gel Abril no i oczywiście Guy J są przedstawicielami izraelskiej sceny elektronicznej. Ten ostatni wydaje we wrześniu 2008 roku swój autorki album „Esperanza”.

„Nie przygotowywałem się zbytnio do tego albumu. Nie robiłem żadnych wcześniejszych projektów jak ma on wyglądać. To wszystko zależało od mojego humoru. Tworzyłem po prostu numery starając się, aby każdy z nich zawierał różne style muzyczne i odzwierciedlał moje inspiracje. Chciałem, żeby album wyglądał właśnie w taki a nie inny sposób…Pełen ciepłych brzmień…sexowyny i opowiadający pewną historię.”

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Album poprzedzać będą trzy single: „Under Pressure”, „Geko” oraz „Mirko”, które ukażą się w najbliższych tygodniach.

John Digweed, założyciel Bedrock Records o „Esperanzie”

„Produkcje Guy’a J z roku na rok stawały się coraz lepsze. Zdałem sobie sprawę, że ma on wspaniałe ucho do tworzenia klubowych numerów. Jednak po usłyszeniu „Esperanzy” zaniemówiłem. Guy zrobił kolejny krok naprzód w swojej karierze. Jego album dostarcza słuchaczowi różnorodność muzyczną, jednak nie brakuję tu ciepłych melodii i współczesnych dźwięków. Myślę, że „Esperanza” będzie idealna na afterparty lub na leniuchowanie nad basenem.”

Do albumu dołączona będzie bonusowa płyta, na której znajdą się klubowe mixy utworów z „Esperanzy” plus dwa, niewydane wcześniej numery.


TRACKLISTA:

1. Indigo Fields
2. Nebula
3. Geko
4. Mikro
5. 2 Steps
6. Under Pressure
7. Love Is Not Alone
8. Save Me
9. I See You Next Time
10. Druma
11. 7 Steps
12. Esperanza

BONUS CD
1. Geko
2. Mikro
3. Nightloss
4. Under Pressure
5. Save me
6. Aftertouch
7.Avalanche
9.Esperanza

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →