Stwórz remix utworu Guya Gerbera -„Timing”! KONKURS!

News

Beatport.com wraz z Cocoon Recorings ogłaszają konkurs dla wszystkich producentów na stworzenie remixu utworu Guya Gerbera - "Timing"!

Przed nami kolnejny konkurs dla producentów. Tym razem Beatport.com wraz z Cocoon Recordings dają możliwość dokonania remixu utworu Guya Gerbera„Timing”. Począwszy od 13 lipca 2010 roku z internetowego sklepu muzycznego Beatport można pobrać ścieżki do wspomnianego numeru w cenie $3.99.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gotowe prace należy zgłaszać od 20 lipca do 4 sierpnia na wskazany adres. W tej fazie konkursu można jedynie przesłuchiwać nadesłane remixy. Właściwe głosowanie rozpocznie się 3 sierpnia i potrwa do 17 sierpnia. Nazwisko zwycięzcy konkursu zostanie ogłoszone 7 września 2010 roku.

 

 

Uczestincy konkursu zostaną podzieleni na dwie grupy według następujących kryteriów: 10 osób wybranych na podstawie największej liczby odsłon danego remixu oraz 10 osób wybranych przez personel Beatport. Z tych 20 finalistów Cocoon Recordings oraz Guy Gerber wyłonią zwycięzcę.

 

Nagrodą w konkursie jest wydanie remixu na Cocoon Recordings, bon w wysokości $200 do wykorzystania w internetowym sklepie Beatport.com oraz Maschine od firmy Native Instrument.

 

Więcej informacji na temat konkursu znajdziecie na stronie Beatportal.com

 

Życzymy wszystkim producentom owocnej pracy 🙂

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →