Guy Gerber i Oxia na scenie 1500m2 – BILETY!

Wydarzenie

W sobotę 5. października na scenie warszawskiego klubu 1500m2 wystąpią dwie gwiazdy muzyki klubowej - Guy Gerber i Oxia. Bilety na imprezę z ich udziałem są do nabycia na Muno.pl i Biletomat.pl.

Guy Gerber przez ostatnie lata wyrobił sobie markę jednego z najciekawszych producentów muzyki klubowej na świecie. Z powodzeniem prowadzi własną wytwórnię Supplement Facts, nagrywa też dla Cocoon, Visionquest czy Bedrock. Tegoroczne lato spędził na Ibizie, gdzie rozkręcał imprezy z autorskiego cyklu Wisdom Of The Glove.
Guy Gerber
Guy Gerber wydał w tym roku album „Who’s Stalking Who„, który można pobrać za darmo. W kolejce czeka jeszcze krążek nagrany wspólnie z P.Diddy w ramach projektu 11:11.
Olivier Raymond aka Oxia od początku kariery w latach 90-tych zebrał pokaźną liczbę hitów, z których warto wymienić „Domino” i „Whole Life„. W ubiegłym roku ukazał się najnowszy album artysty, zatytułowany „Tides Of Mind„, który dostarczył kolejny przebój – „Housewife” nagrany wraz z Miss Kittin.
Oxia
Guy Gerber i Oxia będą gwiazdami sobotniej imprezy w warszawskim klubie 1500m2. Oprócz nich zagrają Angelo Mike, SLG oraz Simon Mattson. Bilety możecie zamawiać za pośrednictwem Muno.pl i Biletomat.pl.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →