Guy Gerber i P.Diddy ukończyli wspólny album!

Zapowiedzi

Guy Gerber i P.Diddy oświadczyli, że debiutancki album ich projektu 11:11 jest już gotowy i ukaże się w przyszłym miesiącu.

Guy Gerber i Diddy (lub jak kto woli Puff Daddy czy P.Diddy) przyjaźnią się od lat, dawno temu wspomnieli też o wspólnej pracy nad albumem, jednak niewielu wierzyło, że ta kolaboracja przetrwa próbę czasu i doczekamy premiery tego krążka. Owszem, mają na koncie niezły singiel „Tourist Trap” jako 11:11, ale jeden numer albumu nie czyni. Dużym zaskoczeniem jest więc oświadczenie duetu, że płyta jest gotowa i ukaże się w przyszłym miesiącu!
fot. Robert Snow / Red Bull Guest House
Kilkadziesiąt osób zgromadzonych w ubiegłą sobotę w Red Bull Guest House w Miami miało okazję usłyszeć nowy materiał projektu 11:11. Diddy zabrał głos w sprawie krążka i zdradził, że jego zdaniem powinien on nosić tytuł „Ketamine„, jednak wytwórnia się na to nie zgodziła. Na jakiej nazwie stanęło oraz jaki label wyda album? Tego już nie powiedział.
O walory muzyczne płyty możemy być spokojni. Raper przyznał, że tworzą undergroundową muzykę taneczną i nie podążają w kierunku EDM. Zresztą to nie byłoby w stylu Gerbera, który nie ma w zwyczaju gonić za trendami.
Najbliższe dni lub tygodnie przyniosą nam więcej informacji o krążku 11:11.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →