GusGus z potężną promocją albumu „Mobile Home”. Islandczycy zagrają w Polsce aż czterokrotnie

Eventpromo
GusGus w Polsce bilety

GusGus pod koniec maja wydali album Mobile Home i po tym wydarzeniu głośniki z pewnością nie zdążyły jeszcze dobrze ostygnąć. Najnowszy longplay zespołu to elektryzująca mieszanka gatunków oraz perspektyw brzmieniowych. Muzyczne science-fiction brzmi dokładnie tak, a islandzcy artyści już wkrótce zaprezentują je na żywo przed polską publicznością.

GusGus – świat z maszyny i muzyczna fantastyka naukowa

Dziewięć utworów po trzyletniej przerwie. Nie wydaje się to dużo, jednakże GusGus bardzo daleko posunął się w koncepcyjnym tworzeniu. Mobile Home już z pierwszym przesłuchaniem zdaje się albumem mocno przemyślanym, dopracowanym i dopieszczonym w każdym możliwym sensie. Za jego brzmieniem stoi historia, w jego brzmieniu kryje się opowieść, a teledyski, które obrazują singlowe utwory są niczym innym, jak potwierdzeniem artystycznego wysmakowania twórców. W informacji prasowej możemy przeczytać, że: „w tej dystopii science-fiction źródłem nadziei jest zbuntowana dusza, przepełniona gniewem, ale też głodem hedonizmu i przyjemności”. Z opisu, intrygująco. Czy z brzmienia również?

GusGus w Polsce bilety

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

GusGus – Islandczycy zagrają w Polsce cztery sety w czterech różnych miastach

Artyści w związku z promocją albumu Mobile Home, zapowiedzieli serię występów, podczas których nie ominą również Polski. Jeżeli marzy Wam się usłyszeć na żywo Higher, czy najnowszy singiel GusGus, Love is Alonemusicie zarezerwować sobie listopad na doświadczanie wrażeń wprost z futurystycznego, dystopijnego świata. Syntezatory, melancholia, a wszystko to podsypane szczyptą niepokoju, który podczas live actu wybrzmi jeszcze dosadniej, niż puszczony audio – tego lepiej nie odpuścić.

GusGus – Love is Alone

GusGus – Poznań, Gdańsk, Kraków, Warszawa – bilety

Artyści w listopadzie tego roku wystąpią w Polsce w czterech różnych miastach i zagrają tam wyjątkowe sety, promując album Mobile Home.

Wejściówki na wszystkie wydarzenia są dostępne na stronie Biletomat.pl.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →