GusGus prezentuje nowy psychodeliczny wideoklip

Fot. Materiały promocyjne
News

Słynna islandzka grupa wypuściła właśnie nietypowy teledysk do utworu Love is Alone.

GusGus – nowa płyta coraz bliżej

Najnowszy album GusGus Mobile Home ukaże się 28 maja. Dzień później natomiast, 29 maja, będziemy mogli obejrzeć koncert Islandczyków transmitowany na żywo z historycznego Sundlaugin Studio w Reykjaviku, który jest domem Sigur Rós. Krążek zapowiadał już przebojowy singiel Higher zaśpiewany przez Margaret z zespołu VÖK. Zaangażowanie wokalistki i rosnąca kolekcja syntezatorów Biggi’ego pozwoliły odnaleźć grupie nową energię i jakość oraz zaostrzyły apetyty słuchaczy na premierę Mobile Home. Teraz apetyt ten dodatkowo pobudza nowy singiel zespołu Love is Alone.

Niespieszny beat, szczypta melancholii, wyrazista melodia i epickie syntezatory – tak w skrócie można opisać ten kawałek. Utwór uzupełnia psychodeliczny teledysk, w którym twarze członków GusGus „podczepione” są pod kobiece ciała. Zresztą zobaczcie sami:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

GusGus – Love is Alone

Love is Alone potwierdza, że GusGus są w znakomitej formie, a ich muzyka nie straciła na świeżości i tanecznej, buzującej energii.

GusGus znowu nas zaskoczą?

Płyta Mobile Home będzie zawierała dziewięć utworów, które, według zapowiedzi, przynoszą miksturę electro-popu, ambientu, darkwave i downtempo. Każdy z nich jest oknem do futurystycznego, dystopijnego świata, który został opanowany przez maszyny. W tej dystopii science-fiction źródłem nadziei jest zbuntowana dusza, przepełniona gniewem, ale też głodem hedonizmu i przyjemności. Pomimo długiej kariery, GusGus to nadal zespół zdolny do kreatywnej re-inwencji, efektownej przemiany, zaskakiwania słuchacza. Zapewne w tym tkwi tajemnica ich sukcesu.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →