GusGus wracają do Polski z nowym albumem

5 114
Wydarzenie
GusGus wracają do Polski z nowym albumem

Islandczycy zagrają w aż pięciu miastach! Zespół będzie promował nowy album "Lies Are More Flexible", który ukaże się już 23 lutego.

Biggie Vieira i Daniel Agust – ta charyzmatyczna dwójka od lat 90 stanowi o wyjątkowości islandzkiej grupy. Od pierwszej płyty „Polydistortion” po najnowszą „Lies Are More Flexible”, to niepowtarzalne elektroniczne produkcje Biggiego i liryczny głos Daniela, a także sceniczna prezencja ich obu decydują o sile przekazu GusGus.
Przez lata kariery zespół niejednokrotnie zmieniał skład, występował z różnymi wokalistkami i wokalistami, co zwykle pomagało Islandczykom odświeżyć ich oryginalną wizję muzyki tanecznej. Po bestsellerowych albumach „Arabian Horse” i „Mexico”, islandzka grupa proponuje na nowym krążku fuzję electro-popowych melodii i transowych rytmów.

Wytęsknieni fani GusGus bedą mieli aż pięć okazji, by zobaczyć swoich ulubieńców na żywo: polską trasę Islandczycy rozpoczną 21 maja w Poznaniu, by później odwiedzić kolejno: Gdańsk, Warszawę, Kraków i Wrocław. Bilety na koncerty już w sprzedaży na Biletomat.pl.

GusGus  „Lies Are More Flexible” Tour