GusGus w koncertowym składzie wracają do Polski – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Po fenomenalnych i wyprzedanych koncertach w ubiegłym roku, niesamowici Islandczycy ponownie zagrają dla polskiej publiczności. W piątek 2 października zespół zobaczymy w Warszawie, dzień później w Poznaniu.

GusGus podtrzymują doskonałą passę: wybitne albumy „Arabian Horse” i „Mexico„, świetny show na płockim Audioriver i entuzjastycznie przyjęta klubowa trasa po Polsce, wszystko to sprawiło, że ekipa z Islandii ma nad Wisłą status gwiazdorski. Jak najbardziej zasłużenie, bo to jedno z najbarwniejszych zjawisk na muzycznej scenie – zespół, który od lat błyskotliwie i oryginalnie łączy znakomite piosenki, elektroniczne brzmienia i taneczne rytmy. Na żywo Islandczycy prezentują wszystkie atuty, dzięki którym od niemal dwóch dekad cieszą się niezmienną sympatią fanów muzyki klubowej i nowoczesnego popu – chwytliwe melodie, hipnotyczne rytmy i sceniczną charyzmę.
Islandczycy podbili świat w połowie lat 90-tych za sprawą fantastycznych albumów dla wytwórni 4AD. Kolejny mocny rozpęd ich karierze nadała współpraca z kultową oficyną Kompakt, nakładem której ukazały się kapitalne i bestsellerowe krążki  „24/7”, „Arabian Horse” i „Mexico”. Wielkim uznaniem cieszyły się też ich remiksy m.in. dla Depeche Mode, Moloko czy Sigur Rós.
Na koncerty GusGus zapraszamy 2 października w warszawskiej Progresji i 3 pażdziernika w Hali nr. 2 MTP w Poznaniu – trudno o lepsze otwarcie imprezowego sezonu po wakacyjnej przerwie!

Źródło: materiały prasowe
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →