GUSGUS – FOREVER

News

Już niebawem, bo 26 lutego ukaże się w Wielkiej Brytanii piąty studyjny album GusGus. Po "Polydistortion" (1996), "This is normal" (1999), "GusGus Vs T-World" (2000), "Attention" (2002) przyszedł czas na nowe wydawnictwo  "Forever", które na wyspach ukaże się nakładem Gung Ho! Recordings, na specjalnej licencji Pineapplerecords.

Oto fragment info prasowego promującego nowy krążek:
„GusGus powstało w 1995 roku. Zaczynali jako filmowo/artystyczno/muzyczny kolektyw składający się z 12 osób, jak apostołowie, kolektyw przez lata zawężył się do boskiej trójcy. Ta Święta Trójca ofiaruje Wam Forever. Amen.”


Dzisiejsze GusGus czyli owa święta trójca to oczywiście: Earth, President Bongo, Biggi Veira. Na swoim nowym albumie, jak sami twierdzą,  GusGus „kontynuuje eksplorację niezbadanych rzek elektroniki, ale tym razem omijając mózg, kierując się prosto do serca. Naukowo zgłębiony i skrojony tak, aby uderzać tam, gdzie boli”- taki własnie będzie nowy album islandskich artystów.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Na płycie znajdzie się 12 utworów:
1 – Degeneration
2 – You’ll Never Change
3 – Hold You
4 – Need In Me
5 – Lust
6 – If You Don’t Jump (You’re English)
7 – Forever
8 – Sweet Smoke
9 – Porn
10 – Demo 54
11 – Moss
12 – MallflowersTuż przed „Forever”, 19 lutego światło dzienne ujrzy singiel „Moss”, zawierający remixy Tim’a Deluxe i Greg’a Churchill’a. Singlowi towarzyszyć będzie silne wsparcie radiowe Pete’a Tong’a i Zane Lowe.


Za światową premierę albumu, zapowiadaną również na luty 2007 odpowiada Pineapplerecords.


Zapraszamy do obejrzenia krótkiego wywiadu Pete’a Tong’a z Presidentem Bongo. 
Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →