Guillaume & The Coutu Dumonts burzy mury

Zapowiedzi

Kanadyjczyk Guillaume & The Coutu Dumonts przygotował swój drugi studyjny album - Breaking The Fourth Wall. Tym razem dla francuskiej oficyny Circus Company.

Kanadyjczyk Guillaume Coutu Dumont do Europy przeprowadził się w 2007 roku. Mieszkając w Berlinie miał zdecydowanie bliżej do swych przyjaciół z paryskiej oficyny Circus Company, nakładem której już w maju wyda swój drugi album ’Breaking The Fourth Wall’.

Podczas pracy nad nowymi utworami, Guillaume skorzystał z pomocy utalentowanych muzyków i producentów. I tak poczynając od współpracy z trio dOP, dzięki której powstanie osobna, autorska wersja utworu 'Can’t Have Everything’, na albumie usłyszymy min. Dave Aju (’On the Lips’), Dynamike (’Radio Novela’) czy wiernych kolaborantów: Marc- André Charbonneau, Sébastien-Arcand Tourigny i Nicolasa Bouchera. Ciekawostką może okazać się fakt, iż w jednym z utworów (’Discothèque’) udziela się na gitarze brat Guillaume – Gabriel Coutu Dumont.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Mnogość wpływów tak wielu muzyków na ostateczny kształt albumu sprawia, iż całość brzmi niezwykle żywo, instrumentalnie a zarazem eskperymentalnie. To będzie z pewnością jedno z ważniejszych wydawnictw 2010 roku.

 

Guillaume & The Coutu Dumonts – Breaking The Fourth Wall [Circus Company]
data wydania: 03.05.2010

 

 

Tracklista:

01. Mindtrap
02. Can‘t Have Everything feat. dOP
03. 32 TonnesdePigeons
04. OnTheLips feat. DaveAju
05. Intermede
06. Discoteque
07. Unwelcome
08. Helicoptere
09. Walking The Pattern
10. Radio Novela feat. Dynamike
11. Decennie

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →