Gui Boratto z nowym albumem

Zapowiedzi

Gui Boratto zapowiedział wydanie kolejnego albumu dla wytwórni Kompakt, zatytułowanego "Abaporu". Płyta ukaże się w sprzedaży pod koniec września, na razie możemy posłuchać promującego ją singla "Joker".

Pochodzący z Sao Paulo Gui Boratto jest niezwykle wszechstronną osobą. To architekt, kompozytor i producent w jednej osobie. Przełom w jego muzycznej karierze nastąpił w 2005 roku wraz z wydaniem rewelacyjnego singla „Arquipélago” dla K2. Dwa lata później miał już na koncie debiutancki album dla Kompakt, zatytułowany „Chromophobia„, przez wielu fanów uważany za najlepszy w jego dyskografii.
Planowany na wrzesień krążek „Abaporu” będzie czwartym w karierze Gui Boratto, a muzycznie nawiązywać ma do wspomnianego „Chromophobia”. Artysta zapowiada, że nowe utwory będą bardzo melodyjne i bogato zaaranżowane. Na razie możemy posłuchać singla „Joker„, który ukaże się na początku sierpnia wraz z remiksami Michaela Mayera i Dave’a DK.
Przypominamy, że Gui Boratto jest jedną z gwiazd tegorocznej edycji festiwalu Tauron Nowa Muzyka, na którego bilety i karnety możecie zamawiać poprzez naszą stronę.
Gui Boratto – Abaporu [Kompakt]
Data wydania: 29.09.2014
Tracklista:
01. Antropofagia
02. Joker
03. Please Don’t Take Me Home
04. Get The Party Started
05. Abaporu
06. 22
07. Take Control
08. Indigo
09. Manifesto
10. Wait For Me
11. Where I Belong
12. Too Late
13. Palin Dromo

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →