Gregor Tresher zapowiada 'Lights From The Inside’

Zapowiedzi

Trzeci studyjny album Gregora Treshera będzie nosić tytuł 'Lights From The Inside' i ukaże się na początku czerwca tego roku nakładem labelu Break New Soil.

Działając aktywnie na scenie muzyki elektronicznej od kilkunastu lat, Gregor Tresher należy do ścisłej czołowki producenckiej. Na swoim koncie artysta ma wydawnictwa dla wielu renomowanych wytwórni z Cocoon Recordings, Moon Harbour czy też Ovum na czele. W czerwcu tego roku podziwiać będziemy trzeci studyjny album Treshera zatytułowany „Lights From The Inside”. Płyta ujrzy światło dzienne za pośrednictwem należacego do Gregora labelu – Break New Soil.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czego możemy się spodziewać po tym wydawnictwie? Na pewno nie zabraknie tu zróżnicowania muzycznego. Znalazło się tu miejsce zarówno dla spokojnych i  melodyjnych produkcji, jak również tych ukierunkowanych na parkiety klubów, a nawet ocierających się o IDM.

Gregor Tresher zapowiedział także światowe tournee promujące „Lights From The Inside”. Artystę będzie można usłyszeć w najbardziej znanych klubach jak Berghain czy też Ministry of Sound oraz na letnich festiwalach. Na wybranych występach Tresher zaprezentuje materiał z nowego albumu w wersji Live.

Gregor Tresher – Lights From The Inside [Break New Soil]

Data wydania: 06.06.2011

Tracklista:
01. Shadow Layers
02. Lights from the Inside
03. Kingdom of Light
04. Frontline
05. Black to Zero
06. Leaving
07. If Only
08. Echelon
09. Through the Shadow Glass
10. Breaking Routines
11. As Days Go By
12. Destroy

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →