Muzyczna oaza na Green & Blue 2010

News

Choć do festiwalu Green & Blue pozostały jeszcze ponad dwa miesiące, już teraz warto zastanowić się nad wyjazdem na ten niezwykły event.

Green & Blue to chyba jeden z najbardziej znanych, obok Love Family Park, niemieckich festiwali odbywających się w ciągu dnia. W tym roku postanowiono jednak zmienić lokalizację eventu z Obertshausen i powrócić do miejsca, w którym odbywały się pierwsze edycje festiwalu – Langener Waldsee. To znany w całym kraju spot, gdzie odbywają się zawody pływackie i Ironman Triathlon. W pobliżu znajduje się jezioro z ponad 300 metrówą plażą oraz las. Teren festiwalowy może pomieścić ponad 10 tysięcy osób!

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Oczywiście oprócz pięknych okoliczności przyrody, Green & Blue oferuje klubowiczom przede wszystkim muzykę serwowaną przez ścisłą światową czołówkę dj’ską. Głównymi gwiazdami festiwalu są Sven Vath oraz Ricardo Villalobos. W setach Live usłyszymy Guy Gerbera, Johannesa Heila oraz Kollektiv Turmstrasse.

 

Jak narazie nieznana jest cena biletu na to wydarzenie, jednak każdy kto chciałby spędzić upalny dzień nad jeziorem przy świetnej muzyce powinien mieć ten event na oku 🙂

 

Green & Blue

Data: 12.09.2010

Miejsce: Langener Waldsee

Więcej info: www.myspace.com/greenandblueopenair

Poniżej znajdziecie line up oraz filmiki z zeszłorocznej edycji Green & Blue.

 

Line up:

Sven Vath
Ricardo Villalobos
Joris Voorn
Steve Bug
Karotte
Guy Gerber LIVE
Johannes Heil LIVE
Kollektiv Turmstrasse LIVE
Michel Cleis
Chris Tietjen

 Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →