Ostateczny koniec gramofonów Technicsa

Artykuł

Czy gramofony analogowe Technics to już przeszłość? Właśnie podjęto ostateczną decyzję o zaprzestaniu produkcji legendarnego sprzętu dj'skiego!

Od pojawienia się pierwszej informacji o zakończeniu produkcji gramofonów marki Technics minął już dokładnie rok. Przez ten czas twała zacięta dyskusja wielbicieli analogowego sprzętu dj’skiego z prezesami firmy Panasonic w temacie kontynuuowania sprzedaży legendarnego Technicsa.

 

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wczoraj władze firmy Panasonic wystosowały oficjalny list, w którym czytamy:

 

„Firma Panasonic potwierdza, że w tym roku zakończy produkcje analogowych gramofonów marki Technics. Po ponad 35 latach bycia wiodącym producentem gramofonów analogowych, Panasonic z żalem podjął decyzję o wycofaniu się z rynku. Od teraz Panasonic będzie sprzedawać słuchawki pod marką Technics. Jesteśy pewni, że detaliści i konsumenci zrozumieją, że nasz asortyment musi odzwierciedlać przyspieszenie transformacji całego rynku audio z analogowego na cyfrowy. Ponadto liczba części do sprzętu analogowego w ostatnich latach bardzo się pomniejszyła. Wolimy opuścić rynek teraz niż podejmować ryzyko niezdolności do realizowania zamówień z powodu braku części.”

 

Niestety to już koniec ery gramofonów analogowych marki Technics.

 

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →