Gramatik na dwóch koncertach w Polsce – ZAMÓW BILETY

Wydarzenie

Gramatik wystąpi w naszym kraju dwukrotnie w ramach Leave Your Mark Tour: 14 listopada w poznańskim klubie SQ i 15 listopada w warszawskim 1500m2. Bilety na oba koncerty są dostępne na naszej stronie.

Pod pseudonimem Gramatik ukrywa się Denis Jasarevic. Muzyk pochodzi ze Słowenii, jednak na co dzień stacjonuje w Nowym Jorku. Pierwsze albumy wydał w niesamowitym tempie – na przestrzeni lat 2008-2010 ukazało się ich aż pięć. W 2010 roku artysta zdecydował się udostępnić całą swoją dyskografię za darmo, co zaowocowało nie tylko wzrostem popularności jego nagrań, ale przede wszystkim znacznie zwiększyło frekwencję na koncertach.
Jego muzyka stanowi połączenie setek inspiracji i dźwięków. Oldschoolowe funky, soulowe sample, nowoczesne glitche, zmysłowe jazzowe instrumenty, hiphopowe beaty, poruszające wokale i niesamowity groove to cechy charakterystyczne dla jego twórczości.
Tegoroczna płyta nosi tytuł „The Age Of Reason” i jest jednym z najważniejszych wydawnictw w karierze Gramatika. Album dostępny jest do pobrania tutaj.
Gramatik odwiedzi nasz kraj w ramach trasy Leave Your Mark: 14 listopada zagra w poznańskim klubie SQ, dzień później w warszawskim 1500m2. Współoraganizatorem koncertów jest agencja Go Ahead. Bilety na oba występy możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony.

Źródło: materiały prasowe
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →