Goth Trad zagra w Sopocie i Katowicach – BILETY!

Wydarzenie

Legenda i reprezentant japońskiej sceny dubstep - Goth Trad, zagra w połowie listopada w Sopocie oraz Katowicach! Zamów bilety już teraz!

Goth Trad to najważniejszy przedstawiciel japońskiej sceny dubstep. Artysta działa na scenie muzycznej od końca lat ’90, a na swoim koncie ma trzy albumy – „Goth-Trad I”, „The Inverted Perspective” oraz „Mad Raver’s Dance Floor”. Goth Trad to także założyciel prężnie działającego projektu muzycznego Rebel Familia, który współtworzy wraz z Takeshi 'Heavy’ Akimoto.

Artysta podczas swoich występów wykorzystuje samplery, instrumenty klawiszowe oraz samodzielnie wykonane instrumenty, co czyni imprezy z jego udziałem niesamowitym muzycznym show. Będziemy mogli się o tym przekonać już 18 i 19 listopada kiedy to Goth Trad wystąpi kolejno w sopockim Sfinks700 oraz katowickim klubie Oko Miasta.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

W Sopocie oprócz gwiazdy wieczoru usłyszymy również set w wykonaniu Cookie Monsta, zaś w Katowicach Emikę, która niedawno wydała swój debiutancki album dla legendarnej wytwórni Ninja Tune!


Latest tracks by GOTH-TRAD

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →