Idealny prezent na święta nie istni… Gorillaz świętują jubileusz „Gorillaz” box setem za 992 zł

Fot. Gorillaz / Facebook
News
Gorillaz, winyl, box, jubileusz, 20 lat

Jak się bawić, to się bawić, płytę wydać, jubileusz wyprawić - mogliby rzec Gorillaz. Kultowy animowany zespół ogłosił właśnie reedycję swojego debiutanckiego albumu, Gorillaz, zawierającą 8 płyt, nagrania z koncertów i 27-stronnicowe akta. Premierę wycenianego na 992 zł (249.98$) boxa zaplanowano na 10 grudnia. Prezent na urodziny jak znalazł czy ciut za droga opcja? 

Co można kupić za 992 zł? 269 bochenków chleba (najtańsza opcja po 3.69 zł), niecałe 169 l benzyny czy 1600 gumek kulek. A to i tak nic przy tym, co zaserwowali swoim fanom popularni Gorillaz. Za kolokwialnego kafla będziemy mogli kupić przygotowany przez nich Gorillaz (20th Anniversary Super Deluxe Vinyl Boxset) wydany 20 lat po premierze ich debiutanckiego albumu. Z okazji jubileuszu pojawi się również kinowe wydanie livestreamu Gorillaz z 2020 roku, Song Machine Live, który został nagrany w londyńskim Kong Studios HQ i który zawiera gościnne występy Leee Johna, Georgii, Petera Hooka, Kano, Slowthai, Slaves, Roberta Smitha i Matta Berry’ego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

 

Gorillaz. Grubo, albo grubiej

Dowodzona przez Damona Albarna cyfrowa formacja, która we wrześniu wydała EP-kę Meanwhile, świętuje dwadzieścia lat od wydania Gorillaz – zmieniającego oblicze muzyki albumu, który zawiera takie klasyki jak Clint Eastwood czy 19-2000. Ośmiopłytowy Gorillaz (20th Anniversary Super Deluxe Vinyl Boxset)’ będzie zawierał oryginalny album, kolekcję b-side’ów G-Sides oraz dubowy i reggae’owy album z remiksami Laika Come Home, który nigdy wcześniej nie został wydany na winylu.

Boxset zawiera ponadto 27-stronicowe akta z niepublikowanymi wcześniej dokumentami, notatkami, faksy i kilka wczesnych rysunków Jamiego Hewletta, które „rzekomo zaginęły w trakcie pożaru”. Do kolekcji dołączono również nagranie koncertowe z 2001 roku z londyńskiego Kentish Town Forum. W kinach natomiast tylko przez jeden dzień, 8 grudnia, odbędzie się występ na żywo wraz z ekskluzywnym, kinowym materiałem Live From Kong z niewidzianymi materiałami z wywiadów i komentarzem Damona Albarna i Jamiego Hewletta.

Gorillaz – The Valley Of The Pagans (ft. Beck) (Song Machine Live)

Limitowana seria pierwszej edycji boxsetów, którą od 12 października można zamawiać w ramach przedpremiery (o tutaj), zostanie wydana 10 grudnia 2021 roku. Szersze i bardziej szczegółowe wydanie ukaże się jesienią 2022 roku.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →