Gorillaz składają muzyczny hołd Pac-Manowi

News

Gorillaz wydali nowy utwór i teledysk zatytułowany PAC-MAN, stanowiący kolejną odsłonę projektu Song Machine.

Gorillaz – światowy fenomen

Gorillaz to animowana supergrupa prowadzona przez Damona Albarna, która stała się światowym fenomenem, Od czasu ich pierwszego wydawnictwa w 2001 r., Gorillaz okazali się jednym z najbardziej unikalnych i ikonicznych zespołów. Stali się globalnym zjawiskiem i osiągnęli sukces, który jest przełomem w muzyce popularnej. Debiutancki album Gorillaz został sprzedany w nakładzie 6 milionów egzemplarzy.

Gorillaz

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gorillaz prezentują utwór poświęcony znanej grze video

Kultowa i znana chyba przez wszystkich gra video PAC-MAN obchodzi w tym roku 40-lecie istnienia. Z tego też powodu zespół Gorillaz zdecydował się oddać hołd temu klasycznemu tytułowi i nagrał piosenkę dedykowaną żółtej, okrągłej postaci.

gra pacman gorillaz

Kawałek o wdzięcznej nazwie PAC-MAN powstał we współpracy z nominowanym do nagrody Grammy raperem Schoolboy Q. Do utworu nakręcono także animowany teledysk, który możecie zobaczyć poniżej. Klip utrzymany jest w, znanej dobrze wszystkim fanom zespołu, charakterystycznej stylistyce.

Gorillaz – PAC-MAN ft. ScHoolboy Q (Episode Five)

Gorillas – projekt Song Machine

Kilka miesięcy temu zespół Gorillaz zaprezentował światu pierwszą odsłonę swojego nowego projektu Song Machine. Jest to animowany serial, którego poszczególne odcinki wiążą się z premierami kolejnych singli. W pierwszym epizodzie gościnnie pojawili się slowthai i Slaves, w kolejnych m.in. Peter Hook i Octavian. PAC-MAN stanowi piąty „odcinek serialu”.

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →