Gorillaz prezentują nowy utwór i teledysk

News

Gorillaz nie zwalniają. W sieci ukazał się czwarty teledysk będący kolejnym epizodem nietypowego cyklu zespołu. Tym razem formacja postawiła na współpracę z Octavianem.

Gorillaz – Song Machine Series

Od jakiegoś czasu do sieci regularnie trafiają nowe kawałki Gorillaz. Wszystko za sprawą zapoczątkowanego przez zespół w styczniu tego roku cyklu Song Machine Series. Projekt w zamyśle autorów ma być przełamaniem klasycznego cyklu wydawniczego, polegającego na wypuszczaniu singli, EPek i albumów.

Gorillaz – Momentary Bliss ft. slowthai & Slaves (Episode One)

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Każdy z nowych kawałków opatrzony jest klipem utrzymanym w znanej wszystkim fanom charakterystycznej stylistyce zespołu. Song Machine Series nie ma żadnego konkretnego grafiku wydawniczego. Nowe utwory i animacje ukazują się wtedy gdy spodoba się to członkom formacji. Do teraz zespół wypuścił trzy epizody swojego cyklu, na których oprócz Damona Albrana i Jamie Hewletta wystąpili także m.in. slow thai, Fatoumata Diawara czy Peter Hook. Wczoraj do sieci trafił kolejny klip.

Gorillaz – Song Machine Series Episode 4 – nowy teledysk

Najnowsze dziecko Gorillaz zatytułowane jest Friday 13th i powstało we współpracy z francusko-brytyjskim raperem Octavianem. Słuchacze dostali do odsłuchu spokojny, stonowany kawałek, oparty o przywodzące na myśl dream-popowe kompozycje riffy gitarowe i przebijający się na pierwszy plan gościnny wokal. Całość wieńczy cytat z jednego z najbardziej poczytnych afroamerykańskich pisarzy – Jamesa Baldwina. Myślę, że ten fragment spokojnie można potraktować jako komentarz do ostatnich wydarzeń w USA.

Not everything that is faced can be changed, but nothing can be changed until it is faced.
It is certain, in any case, that ignorance, allied with power, is the most ferocious enemy justice can have.

Gorillaz – Friday 13th ft. Octavian (Episode Four)

Kup voucher na dowolny koncert

Biletomat.pl
50-500 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →