Kamera GoPro dla artystów!

Lifestyle

GoPro, producent najbardziej uniwersalnej kamery na świecie i prowodyr jednych z najbardziej wciągających treści video generowanych przez użytkowników ogłasza europejską premierę HERO3+® Black Edition/Music, muzycznej wersji swojej najlepiej sprzedającej się kamery HERO3+ Black skierowanej do muzyków.

Zestaw HERO3+ Black Edition/Music zawiera wszelkie niezbędne akcesoria potrzebne do profesjonalnej rejestracji zdjęć i filmów podczas prób i występów. Mająca swoją premierę na targach muzycznych „Musikmesse” we Frankfurcie HERO3+ Black Edition/Music pozwala muzykom i DJ’om mocować kamerę na instrumentach, gramofonach, statywach mikrofonowych oraz innym sprzęcie scenicznym, by nagrać materiał z zupełnie innej, unikalnej perspektywy, w stylu GoPro.

Artyści korzystając z aplikacji GoPro na urządzenia mobilne mogą zdalnie kontrolować kamerę, jeśli jest zamocowana poza zasięgiem rąk, a bezpłatne oprogramowanie do montażu filmów GoPro Studio pozwoli w łatwy sposób zmontować profesjonalnie wyglądające filmy video do promocji na portalach YouTube, Facebook, Instagram i innych platformach społecznościowych.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

To jest dla nas naturalny krok, jako że muzyka od lat była dużą częścią GoPro mówi Prezes i właściciel marki GoPro, Nick Woodman. Od inspirujących podkładów, które umieszczamy w naszych filmach po niesamowite występy, które zostały zarejestrowane przez nasze kamery – muzyka jest dużą częścią naszych inspiracji w GoPro i jesteśmy podekscytowani tym, że możemy pomóc muzykom, na każdym etapie ich kariery, rejestrować i udostępniać światu ich muzyczne pasje.

HERO3+ Black Edition/Music kosztuje 1899zł i jest dostępna od 7 kwietnia w wybranych sklepach muzycznych w Polsce i Europie.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →