Gooral w Poznaniu już w piątek! BILETY!

4 539
Wydarzenie

Góralska żywiołowość, energia pulsującego beatu oraz najciekawsi artyści młodego pokolenia - tak będzie wyglądać impreza promująca najnowszy album Goorala – "Ethno Electro" w poznańskim klubie SQ!

Już w nabliższy piątek, 13 maja 2011 roku, w klubie SQ odbędzie się wydarzenie, na które stolica Wielkopolski czekała z niecierpliwością już od dłuższego czasu. Murami poznańskiej mekki clubbingu wstrząsną dźwięki serwowane przez Goorala i jego zespół w ramach promocji albumu zatytułowanego „Ethno Elektro”.

„Polacy przejawiają raczej wstydliwy stosunek do własnej muzyki etnicznej. Choć jest ona dla nas ważnym elementem dziedzictwa narodowego, traktujemy ją często jako przaśny i niewygodny relikt przeszłości. Swym debiutanckim krążkiem Gooral zrywa z tym stereotypem. Producent z Bielsko-Białej, znany już z kolektywu Psio Crew, zaprezentował w „Ethno Elektro” unikatowy mariaż muzyki góralskiej ze współczesną elektroniką. Prężna trasa koncertowa rozprzestrzeniła hype wokół muzyki Goorala z Beskidów na cały kraj.”pisze w swojej recenzji dla Muno.pl Mateusz Mondalski (przeczytaj recenzję)

Przypomnijmy, że w podczas poznańskiego koncertu wraz z Mateuszem ‚Gooral’ Górnym wystąpią również: Staszek Karpiel-Bułecka (gooralski voc.), Tomasz Łapka ‚Jabko’ (skrzypce góralskie) oraz Michał Kopaniszyn (vizualizacje). Wspierać ich będą Zoo-E oraz kolektyw FoxHole!


Kill da Chill! 4 (Foxhole, Chasing Shadows) by BEZ3MANKI from bez3manki on Vimeo.