Gooral rusza w tournee z ‚Ethno Electro’!

5 708
Zapowiedzi
Gooral rusza w tournee z ‚Ethno Electro’!

Gooral ruszą w trasę koncertową po Polsce w ramach promocji swojego debiutanckiego albumu 'Ethno Electro'. Zobacz kiedy artysta wystąpi w Twoim mieście!

Kariera Mateusza Górnego, znanego lepiej po prostu jako Gooral, nabrała w ostatnim czasie bardzo dużego rozpędu. Ten młody i niezwykle utalentowany producent, generator dźwięków i prekursor łączenia electro, dubstep i d’n’b z góralszczyzną, przygotowuje się do wydania swojego debiutanckiego albumu zatytułowanego „Ethno Electro”. Premiera krążka zapowiadana jest na połowę kwietnia tego roku. Warto wspomnieć, że teledysk do singla „Karczmareczka”obejrzało do tej pory na youtube.com ponad 215 tys. osób!

8 kwietnia 2011 odbędzie się pierwszy z zaplanowanych dziewięciu koncertów w ramach promocji płyty „Ethno Electro”. Gooral Live! w składzie Mateusz ‚Gooral’ Górny, Staszek Karpiel-Bułecka, Tomasz Łapka „Jabko” oraz Michał Kopaniszyn na swojej trasie odwiedzą m.in. takie miasta jak: Białystok (Metro), Warszawę (Ósmy Dzień Tygodnia), Wrocław (Plan B), Poznań (SQ Klub) oraz Kraków (Klub Plaża).

Muno.pl objęło patronat medialny nad tournee Goorala po Polsce.