Goldie i James Davidson znowu razem. Szykuje się prawdziwa petarda!

Fot. Materiały promocyjne
News
Subjective powracają z nowym materiałem

Posłuchajcie pierwszego singla z albumu The Start Of No Regret zatytułowanego Lady Blackbird od Subjective.

Subjective powracają z nowym materiałem

Goldie uważany jest za jednego z najważniejszych twórców w historii nurtu drum’ n’ bass. W 1993 roku założył promującą tę muzykę wytwórnię Metalheadz, zaś jego debiutancka płyta z 1995 roku – Timeless – często jest uważana za szczytowe osiągnięcie gatunku. James Davidson z kolei to połowa duetu Ulterior Motive, który specjalizuje się w łączeniu drum’ n’ bass’u z funkiem. Obaj panowie występują wspólnie jako Subjective i to właśnie pod tym szyldem wydadzą 25 marca swój nowy album, który będzie nosił tytuł The Start Of No Regret.

Nowy singiel już jest

Album został wyprodukowany zdalnie przez duet w ciągu ostatnich 18 miesięcy, przy czym Davidson pracował w swoim studiu w Bournemouth, a Goldie w Tajlandii. Na albumie znalazło się wiele kolaboracji, tracklista wskazuje takie nazwiska, jak m.in.: Greentea Peng, LaMeduza i Tom Misch i Natalie Williams.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Wydawnictwo zapowiada singiel Sunlight, w którym pojawia się Lady Blackbird, możecie go przesłuchać poniżej:

Podróż w czasie

Naprawdę kocham sposób, w jaki ten album podróżuje w czasie przez tak wiele przejmujących aspektów naszych żyć, poprzez kulturę rave, jungle, drum & bass i wpływy indie z ostatnich 20 lat.

– powiedział Goldie

The Start Of No Regret jest kontynuacją wydania pierwszego albumu Subjective Act One – Music For Inanimate Objects, który na rynek trafił w 2019 roku.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →