Goldie i DJ Bone łączą siły i ruszają w trasę B2B. Czy dotrą także do Polski?

Fot. Materiały promocyjne
News
Goldie i DJ Bone - to trzeba będzie zobaczyć!

Goldie i DJ Bone na wspólnym tournée odwiedzą kilka europejskich państw.

Goldie i DJ Bone – to trzeba będzie zobaczyć!

Pionierski duet Goldie i DJ Bone połączy światy techno i drum’n’bass podczas nowej trasy koncertowej, która dotrze do europejskich metropolii. Będzie to pierwsza w historii trasa typu b2b dla obu artystów.

Stylistyczny typowy grunt, który dzielą, jest tak obfity i głęboki, jak przyjaźń, którą para dzieliła i nadal dzieli ze sobą

– czytamy w informacji prasowej.

Fot, Materiały promocyjne

Duet zapowiedział swoje występy w Londynie, Camber Sands, Amsterdamie, Bazylei i Zurychu. Odbędą się one w okresie od maja do sierpnia bieżącego roku. Dodatkowe daty w Europie i Ameryce Północnej zostaną ogłoszone w najbliższych miesiącach. Liczymy na to, że to niesamowite duo dotrze także do Polski! Na razie jednak musimy uzbierać się w cierpliwość i czekać na oficjalne informacje w tej sprawie od Goldi’ego.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

20-05 Camber Sands, Wielka Brytania – The Cause Seaside Beano
04-06 Amsterdam, Holandia – FURTHER @ Radion
25-06 Bazylea, Szwajcaria – Nordstern
30-07 Londyn, Wielka Brytania – Fabric
13-08 Zurych, Szwajcaria – Lethargy Festival

Co nowego u guru drum’n’bassu

W zeszłym roku Goldie wydał nowy album z Jamesem Davidsonem z Ulterior Motive pod pseudonimem Subjective. Na 14-utworowym albumie The Start Of No Regret znaleźli się między innymi Greentea Peng, LaMeduza i inni.

Fot. Rave Jungle

Niedawno dotarła do nas wiadomość, że Goldie zamierza otworzyć nową wytwórnię z… techno i housem o nazwie HeadzState. Pisaliśmy o tym tutaj. Nie możemy się doczekać, kiedy usłyszymy pierwsze wydawnictwa, które ukażą się dzięki nowemu labelowi!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →