Godskitchen w Polsce update

News

Dubfire, Fedde Le Grand, Marcel Woods, Above & Beyond, Sander van Doorn, Daniel Kandi i DJ W to gwiazdy eventu Godskitchen, który już 5 kwietnia zawita do Polski! Agencja MSM Events, odpowiedzialna za organizację tej imprezy w naszym kraju przedstawia kolejne atrakcje.

„Od naszych angielskich partnerów Angel Group otrzymaliśmy oficjalną informację dotyczącą szczegółów pierwszej polskiej edycji jednego z największych eventów halowych – Godskitchen. Zawarte w nim informacje pomogą Wam wyobrazić sobie w jak wyjątkowym przedsięwzięciu będziecie mogli uczestniczyć.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Nasi partnerzy badali polski rynek muzyki klubowej, dlatego odwiedzili kilka polskich eventów. Wniosek był jeden: polska publiczność jest jedną z najlepszych i najbardziej wymagających na świecie. Dlatego chcieliby, aby jako pierwsza miała okazję uczestniczyć w światowej premierze nowego konceptu Godskitchen. Po miesiącach planowania strony technicznej i designerskiej mogą zapewnić polskich klubowiczów, że będzie to niezapomniana noc. Po raz pierwszy w historii ich imprez, klubowicze będą nie tylko bawić się przy setach najlepszych DJ-ów, ale staną się również interaktywną częścią całego show, jaki wraz z nimi zaplanowaliśmy. To będzie nie tylko uczta muzyczna i wizualna, ale także uczta wszystkich zmysłów – Niebiańska Uczta w „Boskiej Kuchni”. 
Poszukujemy 200 chętnych kandydatów, aby na potrzeby tego projektu stworzyć Guardian Angels (tłum. Straż Anielską), która będzie częścią niebiańskiego spektaklu. Osoby te będą bawić się w specjalnie wydzielonej strefie (w pobliżu konsolety dj-skiej) i będą miały szczególne, bardzo ważne zadanie związane z całym spektaklem Godskitchen. Angel Group ma jeszcze jeden zwariowany pomysł związany z „ożywieniem sceny” (poza efektami świetlnymi, dźwiękowymi, pirotechnicznymi, tanecznymi oraz wizualnymi, które są standardem), ale to już  niespodzianka. Zobaczycie, będzie wicked (wolne tłumaczenie z ang.: wypas).

W nawiązaniu do powyższych informacji Agencja MSM Events prosi wszystkich chętnych kandydatów na Guardian Angels (tlum. Straż Anielską), którzy zakupili już bilet na Godskitchen o przesłanie maila z imieniem, nazwiskiem, numerem telefonu kontaktowego oraz zdjęciem na adres [email protected]. Informacje o szczegółach przedsięwzięcia odeślemy mailem zwrotnym. Każdy, kto będzie członkiem Straży Anielskiej na Godskitchen otrzyma darmowy bilet na pierwszą polską edycję największego na świecie festiwalu muzyki klubowej Global Gathering oraz certyfikat poświadczający „Wizytę w Niebie”. Maile można przesyłać od dnia 22.02.2008 do 15.03.2008.

GUARDIAN ANGELS – CZEKAMY NA WAS. MSM Team”

BILETY:
pierwsza pula 89 PLN – wyprzedane…
druga pula cena 99 PLN – wyprzedane…
trzecia pula 5 lutego 21:00 – 109 PLN
Bilety standardowe kupisz na FTB.pl oraz w punktach we Wrocławiu: kasa 22 (tel: 71 34 37 399, ul. Piłsudskiego 105), Hala Stulecia (tel: 71 347 51 16, ul. Wystawowa 1).

BILETY LUX / VIP:

GODSKITCHEN LUX TICKET 400 PLN

upoważnia do wstępu od godziny 21.00 do specjalnie przygotowanej strefy GODSKITCHEN LUX TICKET (widok na scenę główną, miejsca siedzące).
Wyłącznie dla posiadaczy GODSKITCHEN LUX TICKET zostanie wydzielona na terenie Hali Stulecia strefa GK LUX. Aby przebywanie w „Boskiej kuchni” wszystkim posiadaczom GODSKITCHEN LUX TICKET dostarczyło niezapomnianych wrażeń, strefa zostanie „ubrana” w specjalne dekoracje, zaopatrzona w wygodne miejsca siedzące (ilość ograniczona), osobny parkiet taneczny (dj’e serwujący muzykę na tej scenie w trakcie ustaleń), bar dobrze zaopatrzony w różnego rodzaju alkohole podawane przez profesjonalnych barmanów, jak również dobre jedzonko.
Bawiącym się na GK LUX czas umilać będą profesjonalni tancerze oraz tancerki.
Posiadacz GODSKITCHEN LUX TICKET ma zagwarantowane:
– osobne wejście na teren imprezy
– osobną bezpłatną szatnię
– osobną bezpłatną toaletę
– upominek od MSM i GODSKITCHEN
– bezpłatne zimne napoje
– bezpłatne piwo
– bezpłatny strzeżony parking w bliskim sąsiedztwie  hali
– bezpłatny poczęstunek z syto zastawionego stołu szwedzkiego przygotowanego i obsługiwanego przez profesjonalną firmę cateringową
– bezpłatne 5 drinków (wybór z następujących alkoholi: wódka, wino, whisky)
– kartę GODSKITCHEN LUX pełniącą zarówno funkcję biletu jaki i funkcję identyfikacyjną

GODSKITCHEN VIP TICKET 250 PLN
upoważnia do wstępu od godziny 19.00 do specjalnie przygotowanej strefy GODSKITCHEN VIP TICKET (widok na scenę główną, miejsca siedzące).
Posiadacz GODSKITCHEN VIP TICKET ma zagwarantowane:
– osobne wejście na teren imprezy
– osobną bezpłatną szatnię
– bezpłatną toaletę
– upominek od MSM i GODSKITCHEN
– bezpłatne zimne napoje (ilość ograniczona)
– bezpłatne piwo (ilość ograniczona)
– bezpłatny poczęstunek serwowany przez profesjonalną firmę cateringową
– możliwość zakupu napoi alkoholowych w specjalnie wydzielonym barze obsługiwanym przez profesjonalnych barmanów
– kartę GODSKITCHEN VIP pełniącą zarówno funkcję biletu jaki i funkcję identyfikacyjną
Uwaga: Każdy uczestnik imprezy otrzyma gratis film na płycie DVD z I Love New Year.
 
Bilety do nabycia na portalu ftb.plPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →