Godskitchen i Global Gathering – nowe światowe eventy w Polsce!

News

Z wielka radością informujemy, że rok 2008 będzie rokiem, w którym w Polsce pojawią się kolejne wielkie światowe eventy! Tym razem, dzięki staraniom agencji MSM Events, będziecie mieli okazję uczestniczyć we wspaniałych klubowych przedsięwzięciach rodem z Wielkiej Brytanii. Mowa tu o Godskitchen i Global Gathering!

Początki Godskitchen sięgają roku 1992. Od tego czasu, Godskitchen zyskało uznanie na całym świecie, jako doskonały event halowy, na którym swoje dj-skie sety prezentują takie sławy jak Armin van Buuren, Paul van Dyk czy John Digweed.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Godskitchen jest bardzo dobrze znane na całym świecie. Imprezy z tego cyklu organizowane są w krajach takich jak: Grecja, Rosja, Irlandia, Korea Południowa, Brazylia czy Malezja, a już 5 kwietnia zawita także do Polski, a konkretnie do wrocławskiej Hali Stulecia (dawniej Hali Ludowej)!]

Global Gathering to zdecydowanie największy klubowy festiwal na świecie. Pierwsza edycja została zorganizowana na lotnisku Long Marston w Stratford-Upon-Avon w roku 2001. To gigantyczny event, na którym liczba występujących artystów jest po prostu ogromna, a liczba uczestników sięga 50 tysięcy.Do tej pory, Global Gathering zagościło w takich krajach jak: USA, Ukraina, Turcja i Malezja. Dzięki agencji MSM Events, już 7 czerwca w niezwykle atrakcyjnej lokalizacji plenerowej: Tor Poznań, będziecie mieli okazję uczestniczyć w polskiej edycji tego niezwykłego przedsięwzięcia. Z informacji uzyskanych od organizatora wynika, że będzie to coś czego jeszcze w Polsce nie było!

GALERIA Z GLOBAL GATHERING UK 2007

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →