Polska trasa God Is An Astronaut – ZAMÓW BILETY!

Wydarzenie

Zespół God Is An Astronaut zagra 15 kwietnia w Warszawie, 16 kwietnia w Poznaniu, 17 kwietnia we Wrocławiu, 18 kwietnia w Krakowie oraz 21 maja w Gdańsku. Bilety na większość koncertów możecie zamawiać poprzez naszą stronę.

Zespół God Is An Astronaut powstał w 2002 roku i zawdzięcza swoją nazwę cytatowi z filmu Nocne plemię (Nightbreed). Tego samego roku ukazał się pierwszy album grupy, zatytułowany „The End of the Beginning”.
Wydana w ubiegłym roku płyta „Origins” jest siódmą zespołu, a zarazem pierwszą nagraną w pięcioosobowym składzie. Utwierdza ona niezachwianą pozycję God Is An Astronaut na scenie post-rockowej. Formację wyróżniają emocjonalne i dopracowane występy na żywo, połączone z sugestywnymi wizualizacjami. Dzięki temu, w stosunkowo krótkim czasie, zdobyli popularność i wypracowali swoją markę w całej Europie, również w Polsce.
God Is An Astronaut wystąpią w Polsce pięciokrotnie, a bilety na większość koncertów możecie zamawiać za pośrednictwem naszej strony i serwisu Biletomat.pl.
Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →