Glimpse & Martin Dawson – Our Friends

Recenzje

Info

Data wydania:
2012/04/02
Ocena:
Wytwórnia:
Artysta:
Jakie jest Wasze ulubione wydawnictwo Pets Recordings? Wcześniej bez zawahania odpowiedziałbym, że moim ‚Transsistor EPPol_ON, jednak po wysłuchaniu po raz pierwszy ‚Our Friends‚ duetu Glimpse i Martin Dawson, dodatkowo zobrazowany świetnie zrealizowanym i wzruszającym klipem, zastanowiłbym się chwilę dłużej…
Obaj panowie są niemal gwarancją dobrej muzyki. Nie pamiętam, bym kiedykolwiek trafił na słabą produkcję Glimpse, Martina natomiast wolę jako część składową Two Armadillos. Razem prezentują się równie dobrze, jak osobno. A może i nawet lepiej?
‚Our Friends’ to płynąca i sentymentalna kompozycja z charakterystycznym i zapadającym w pamięć wokalem. Utwór raczej „albumowy”, jednak bardzo dobrze się dzieje, iż Pets od czasu do czasu wypuszcza na singlach taki materiał, zamiast cały czas zasypywać nas klubowymi sztosami. ‚Our Friends’ zachwyca i najlepiej smakuje wraz z video!
Martin Dawson przygotował też dwie osobiste interpretacje numeru, uszyte na miarę szczecińskiego labela. Wyostrzona i wysunięta na pierwszy plan szorstka linia basu stanowi przepustkę na imprezowe warm-upy, zachowując przy tym klimat oryginału. Pozbawiony wokalu Altdub wypadnie w klubowych przestrzeniach nieco lepiej, choć sięgnięcie po Altvox na sam koniec imprezy nie będzie złym pomysłem.
‚Our Friends’ uzależnia i możecie przekonać się o tym sami. Glimpse i Martin powinni zdecydowanie częściej zasiadać razem w studio, gdyż efekty ich prac są godne podziwu! Pozycja obowiązkowa!


Pets_19_Glimpse_&_Martin_Dawson_-_Our_Friends by pets_recordings

Polub muno.pl na Facebooku:

Tracklista

1. Our Friends (Original Mix)
2. Our Friends (Martin’s Alt-Vox Mix)
3. Our Friends (Martin’s Alt-Dub Mix)