Giolì & Assia zapowiadają trzeci studyjny album Fire, Hell And Holy Water

Fot. Festicket
News
Giolì & Assia po raz trzeci

Na nowym albumie Giolì & Assia opowiadają o swoich bolesnych, miłosnych upadkach.

Giolì & Assia po raz trzeci

Elektroniczny duet Giolì & Assia zapowiedział wydanie swojego trzeciego, długo oczekiwanego albumu studyjnego Fire, Hell and Holy Water. Płyta ukaże się 9 września nakładem niezależnej amerykańskiej wytwórni Ultra Records. Nazwany po znanym sycylijskim powiedzeniu, album dokumentuje burzliwe i intensywne wzloty i upadki miłosne oby artystek, a także problemy zdrowotne i przedwczesne straty krewnych podczas pandemii. Odnosząc się do swoich inspiracji, które pomogły stworzyć album duet wymienia takich wykonawców, jak mi.in.: London Grammar, Coldplay, Depeche Mode, Labyrinth’s Euphoria score, U2 i Ludovico Eunaudi.

Wydaniu płyty towarzyszy singiel I’ll Be Fine, który właśnie miał swoją premię w sieci. Według słów samych Włoszek utwór daje, oparty o akordy fortepianu i kruche pejzaże dźwiękowe, daje wgląd w to, co czeka nas na Fire, Hell And Holy Water.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Klify i wulkany

Singiel uzupełnia urzekający teledysk złożony z wizualizacji zaczerpniętych z serii nagrań video duetu, które pokazują występy Giolì & Assia zarejestrowanych na żywo z odległych miejsc, takich jak islandzkie klify Krysviksberg czy wulkan na Wyspach Liparyjskich.

Giolì & Assia – I’ll Be Fine

Napisałyśmy „I’ll Be Fine” jako mantrę podczas lockdownu, prawie jak swoiste wezwanie wszystkich ludzi, których kochamy, do przetrwania, kiedy tak wiele działo się wokół nas. Zaczęłyśmy grać utwór podczas trasy w zeszłym roku i już teraz nasi fani śpiewają go razem z nami podczas występów. Kiedykolwiek wykonujemy tę kompozycję na żywo, wydaje nam się, że łączy on nas bardzo silnie z publicznością. To naprawdę rzadkie uczucie

czytamy w informacji prasowej.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →