GIGOLO EXCLUSIVE! pres.: Dj NAUGHTY 02.12@SQ

News

Dokładnie w piątek 2 grudnia cykl Gigolo Exclusive! zagości na parkiecie poznańskiego SQ. Gwiazdą wieczoru będzie nie kto inny jak  Filippo Moscatello aka Dj Naughty, wieloletni przyjaciel i współpracownik Dj Hell'a. Był też jednym z pierwszych producentów wydanych przez jedną z najmodniejszych i najbardziej prowokacyjnych wytwórni muzyki klubowej - International Deejay Gigolos...  Mamy dla Was 4 wejściówki...

Aby wziąć udział w konkursie należy przesłać maila na adres: [email protected], wpisując w temacie wiadomości „SQ GIGOLO”. W mailu należy podać imię i nazwisko, nr tel. kontaktowego, adres e-mail oraz odpowiedź na pytanie konkursowe.


Pytanie konkursowe:

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy


Podaj nazwę debiutanckiego albumu Filippa Moscatello.


International DeeJay Gigolo Records to jedna z najmodniejszych i najbardziej prowokacyjnych wytwórni muzyki klubowej. Prowadzona przez DJ Hell’a – znanego prowokatora i ekscentryka, a przy okazji słynnego i uznanego DJ’a od początku skupia w swoich szeregach najbardziej nietuzinkowe postaci z całego świata. Zawsze cechą wyróżniającą je spośród innych było i jest zamiłowanie i odwołanie do stylizacji retro. Ulubionym okresem w muzyce w większości przypadków pozostaje electro/EBM lat 80-tych i wczesne techno/house przełomu lat 80-tych i 90-tych.


W katalogu wydawnictw Gigolo pojawiły się takie gwiazdy jak MISS KITTIN & THE HACKER, FISCHERSPOONER, JEFF MILLS, DAVE CLARKE, MARC ALMOND , FILIPPO NAUGHTY MOSCATELLO, DAVID CARRETTA, SAVAS PASCALIDIS, TIGA & ZYNTHERIUS, THE ADVENT, TERRENCE FIXMER, ZOMBIE NATION, CHRIS KORDA czy MOUNT SIMS. To postaci, które znają dziś wszyscy, a Gigolo podbiło już Londyn, Nowy Jork i Tokio. Wytwórnia proponuje bowiem niezwykle dynamiczną formułę imprezy muzycznej wzbogacając ją o elementy retro, electro, disco, EBM oraz niepowtarzalną atmosferę szaleństwa i prowokacji!


Filippo „Naughty” Moscatello to dziecko lat 80-tych. Szalał na BMX-ie i grał w Asteroidy. A w międzyczasie zasłuchiwał się w niezłej muzyce, choć – jak przyznaje – miał także okres fascynacji italo-disco. I właśnie lata 80-te we wszystkich swoich, nawet kiczowatych, formach pobrzmiewają w syntetycznych brzmieniach jego produkcji. Przygoda Filippo z muzyką rozpoczęła się od tańczenia breakdance na niedzielnych, popołudniowych pokazach disco. Gdy usłyszał jak Westbam zagrał „French Kiss” Lil Louisa w monachijskiej Negerhalle, wszystko stało się dla niego jasne. Poświęcił się muzyce i szeroko rozumianemu techno. Jakiś czas potem zwyciężył w zawodach w miksowaniu, zorganizowanych pod egidą TDK i zadebiutował przed szeroką publicznością w Krefeld. Podczas jednego z kolejnych setów zagranych w Zurichu poznał DJ Hella. Ten załatwił mu występ w Ulm i zostali kumplami. Wkrótce potem Moscatello skumał się z Russem Gabrielem, wydał pierwszą płytę dla wytwórni Ferox i dostał lukratywną robótkę jako rezydent w monachijskim Ultraschall. Gdy Hell założył „International Deejay Gigolos”, to właśnie Filippo wraz z Davidem Carretta byli pierwszym artystami wydanymi przez wytwórnię (DJ Naughty/David Carretta – gig 01 EP). Włoski didżej wspomógł także produkcyjnie DJ Hella przy nagrywaniu słynnego już albumu „Munich Machine” (Disko B/V2) i ma duży wkład w remiksy utworu „Copa” („piekielny” cover hitu „Copacabana”). A potem kariera didżeja i producenta rozwinęła się sama… Momentami przełomowym w karierze Naughty’ego była premiera singla „Gigolo Style” na Loveparade przed tłumem 1,5 milliona ludzi oraz wizyta w Chicago, przy okazji seta Paula Johnsona.

 Ukoronowaniem zaś – debiutancki album „Disco Volante” wydany oczywiście przez Gigolo Records. Jest to zdecydowanie najbardziej taneczna i house’owa pozycja w katalogu wytwórni. Moscatello z wyrafinowaniem i smakiem połączył tu stylistykę disco lat 70-tych, w tym klimaty bliskie Moroderowi, z estetyką house i pop. Na plycie dostrzegalne są również wspomniane już wcześniej młodzieńcze fascynacje włoskimi, dyskotekowymi przebojami, które swą „kolorystyką” ubarwiają house’owe kompozycje Filipa. Siłą tego albumu jest niepowtarzalny klimat – bardzo trendy, bardzo włoski i bardzo Gigolo. Obecnie Włoch mieszka już na stałe w Berlinie, tam też nagrywa i najczęściej didżejuje. Wciąż jest też jednym z najbliższych współpracowników DJ Hella.


2005.12.02 (piątek) GIGOLO EXCLUSIVE


klimat: electrohouse


<!–[if !supportEmptyParas]–>


main floor:


FILIPPO MOSCATELLO aka DJ NAUGHTY (gigolo rec. / berlin)


PATRYK HAGAL (sq klub / soundrevolt.com / pzn)


PI (chi system / pzn)


Wizualizacje: CHARLIE


Start: 22:00


Bilety:


przedsprzedaż: 20 zł


(sklep Mayer – ul. Szkolna 17, sklep Plays – ul. Niedziałkowskiego 2, e24 – Stary Browar – ul. Półwiejska 42), w dniu imprezy 25 zł, karty klubowe: białe 20 zł, srebrne 15 złPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →