GIGEE będzie reprezentować Polskę na Amsterdam Dance Event 2020

News
GIGEE na Amsterdam Dance Event 2020

GIGEE, czyli Paulina Gielniewska, pojawi się na tegorocznej edycji Amsterdam Dance Event.

GIGEE wystąpi na ADE

Amsterdam Dance Event, czyli w skrócie ADE, to coroczne święto muzyki elektronicznej. Odbywające się w połowie października, w stolicy Holandii wydarzenie, skupia nie tylko miłośników muzyki głodnych imprez i szalonej zabawy, ale także DJ-ów, producentów, a nawet managerów i wytwórnie. W tym roku, z oczywistych przyczyn, event – w okrojonej formie – będzie miał formę wirtualną.

W środę, 21 października, odbędzie się dobrze znana już fanom elektroniki charytatywna impreza z cyklu Bridges for Music. Wszystkie przychody z wydarzenia wesprą studentów i artystów w społecznościach południowej Afryki. Podczas eventu wystąpią znani DJe i producenci, tacy jak m.in. Richie Hawtin i Pan-Pot. Do składu dołączyła także Paulina Gielniewska, znana lepiej jako GIGEE. Cała 8-godzinna impreza będzie transmitowana na kanale Twitch.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

GIGEE

GIGEE – paryskie inispiracje

Rezydująca na co dzień w Paryżu didżejka i producentka o ksywie GIGEE od przeszło dekady aktywnie uczestniczy w tanecznej scenie undergroundowej. Debiutancka płyta artystki – Reborn Pulse, została wydana 11 października 2019 roku nakładem berlińskiej wytwórni Katermukke. Najnowsza EPka GIGEE Minotaur ujrzała światło dzienne 17 lipca tego roku.

GIGEE – The Blue OysterPolecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →