Konkurs Gigbeats – wygraj booking za 1000 euro!

Konkurs

Serwis Gigbeats organizuje konkurs dla klubów muzycznych i promotorów, w którym główną nagrodą jest booking o wartości 1000 euro. Sprawdź szczegóły!

Serwis Gigbeats dostarcza kompleksowy zestaw narzędzi, zarówno dla artystów, jak i managerów klubów oraz promotorów, które ułatwiają komunikację i prowadzenie muzycznego biznesu. Artyści w łatwy sposób mogą zarządzać swoimi bookingami, planować kolejne występy, negocjować gaże czy szukać interesujących miejsc, w których chcieliby zagrać. Promotorzy zaś otrzymują wygodne narzędzia do zarządzania wydarzeniami, dysponowania budżetem i wyszukiwania nowych i interesujących wykonawców.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

KONKURS DLA KLUBÓW I PROMOTORÓW

Gigbeats uruchomił konkurs dla klubów i promotorów, w którym główną nagrodą jest wybrany przez zwycięzcę booking o wartości 1000 euro. Aby wziąć udział w konkursie, należy zarejestrować swoje konto klubowe w serwisie gigbeats.com i zacząć zarządzać swoimi wydarzeniami z poziomu kalendarza Gigbeats. Konkurs trwa do 1. stycznia 2015 roku, a zwycięzcą zostanie klub lub promotor, który utworzy najwięcej rzeczywistych wydarzeń za pośrednictwem platformy Gigbeats.

Regulamin konkursu znajdziesz tutaj.

www.gigbeats.com

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →