GHEIST zbroją się na lato. Ten kawałek chcemy usłyszeć na Audioriver

fot. via facebook.com/gheistmusic
News
gheist

Berliński kolektyw GHEIST debiutuje w labelu Songspire Records dzięki hipnotyzującemu singlowi Marimba. Istnieje spora szansa, że utwór usłyszymy podczas tegorocznej edycji Audioriver Festival. Słuchamy!

Hipnotyczni GHEIST na Audioriver Festival 2023

Niemiecki duet GHEIST przyjedzie do Płocka z live actem, który budują wokół swoich emocjonalnych numerów. Melodyjne utwory, oparte na euforycznych breakach, jak w przypadku debiutanckiego albumu Zukunft, czy minimalowych progresjach, jak tegoroczna EP-ka Gravity, wybrzmią z żywym, melancholijnym wokalem i pełnią mocy. GHEIST niedawno mieli przyjemność remiksować Disclosure, założyli również własną wytwórnię o nazwie Radau, co w wolnym tłumaczeniu oznacza „hałas”. Panowie wzbogacili także katalog wydawniczy wypuszczając muzykę u takich gigantów muzyki elektronicznej jak Sasha i John Digweed.

fot. via facebook.com/gheistmusic

Najnowsza pozycja od berlińskiego duetu GHEIST to singiel Marimba, wydany za pośrednictwem Songspire Records. Ten wyczekiwany singiel jest czymś więcej niż typowym utworem z gatunku deep house. To dźwiękowa podróż prowadzona przez hipnotyczny riff Marimby, podkreślony głębokimi, ciepłymi liniami basu i zaraźliwym rytmem, który ma papiery aby oczarować słuchaczy na całym świecie.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Czytaj także: Gheist chcą działać na rzecz zdrowia psychicznego i publikują poruszający teledysk

Czy uda im się ta sztuka na tegorocznej edycji Audioriver Festival? Przekonamy się już między 28 a 30 lipca. Oprócz GHEIST na elektronicznym, letnim klasyku w naszym kraju usłyszymy takie postaci jak Chris Liebing, Avalon Emerson, Alan Fitzpatrick, Artbat, Adiel, Dubfire czy Anfisa Letyago.

GHEIST – Marimba

Audioriver Festival 2023 – bilety

Przypominamy – bilety na Audioriver Festival 2023 znajdziecie u naszych przyjaciół z Biletomat.pl. Pospieszcie się – niemal tradycją już stał się sold-out imprezy. Przy takim składzie wiele wskazuje na to, że i w tym roku czeka nas powtórka! Obecnie w sprzedaży jest już czwarta pula biletów dwu- i trzydniowych oraz bilety jednodniowe. Nie zwlekajcie!Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →