Gheist chcą działać na rzecz zdrowia psychicznego i publikują poruszający teledysk

Fot. Materiały promocyjne
News
Gheist: Nie jesteśmy sami

Duet producencki GHEIST wypuścił klip do utworu We Are Not Alone stanowiący hołd dla zmarłego przyjaciela berlińczyków.  

Gheist: Nie jesteśmy sami

Temat depresji i stanów lękowych jest ostatnimi czasy bliski Gheist. Wszystko przez samobójstwo wieloletniego przyjaciela i menadżera trasy koncertowej duetu, spowodowane właśnie problemami na tle psychicznym.

Wychodząc z tych wyczerpujących i dziwnych ostatnich 18 miesięcy, czujemy, że musimy się oczyścić z tego wszystkiego. Byliśmy odizolowani, byliśmy samotni i bardzo zagrożeni depresją oraz straciliśmy niezwykle drogą dla nas osobę. Jest to dla nas sprawa serca, aby mówić o smutnym zjawisku depresji i to mówić głośno

– napisał w informacji prasowej duet.

Premiera teledysku następuje zaraz po wydaniu najnowszego albumu Gheist. Zatytułowany Zukunft i wydany w ich własnym labelu Radau Music krążek eksploruje świat emocjonalnej, barwnej, różnorodnej i delikatnej muzyki elektronicznej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gheist – We Are Not Alone

Gheist: Pamięci przyjaciela

Artyści nie ukrywali, że na brzmienie albumu największy wpływ miała właśnie śmierć ich przyjaciela.

Czujemy, że naszym obowiązkiem jako artystów jest zwrócenie uwagi problem zdrowia psychicznego i stworzenie bezpiecznego miejsca do otwarcia się i destygmatyzacji chorób psychicznych. Zbliża się zima, a my jako społeczeństwo wciąż jesteśmy w pandemicznej fazie po-traumatycznej. Powinniśmy uwrażliwić się na tych, którzy potrzebują być zauważeni i upewnić się, że nikt nie czuje się samotny lub pozostawiony samemu sobie. Proszę, dbajmy wszyscy o siebie nawzajem i znajdźmy czas na słuchanie, ponieważ NIE JESTEŚMY SAMI

– czytamy w informacji prasowej.

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →