Gdzie agresja łączy się z pięknem. Nowy album Boys Noize zapowiedziany

Fot. Viktor Richardsson
News Film
Boys Noize, +/-, album

Urodzony w Hamburgu, mieszkający w Berlinie założyciel Boysnoize Records, Boys Noize, obwieścił światu zapowiedź swojego nowego LP. Dwa single z albumu +/- wraz z teledyskami są już dostępne w sieci.

Boys Noize vs kolaboracje

Alex Ridha (prawdziwe imię Boys Noize przyp. red.) po wielu singlach wydanych w zeszłym roku, ogłosił swój piąty studyjny album. Krążek zatytułowany +/- (wymawiane Polarity) ukaże się 24 września nakładem BNR records. Zapowiadając płytę dwoma nowymi singlami w postaci Nude z udziałem Tommy’ego Casha i Xpress Yourself, artysta zapowiedział kolejne kolaboracje dostępne na albumie: z Kelsey Lu Chilly Gonzalesa, Rico Nasty, Corbina, Jake’a Shearsa Abra. Nie zabrakło także informacji o samym albumie, który „zanurza się w biegunowym napięciu pomiędzy muzycznymi stylami i światami, w których się znajduję”.

Zawsze inspirowała mnie próba zintegrowania przeciwstawnych, biegunowych sił. Jest w tym coś naprawdę porywającego i zawsze jest to dla mnie tajna motywacja; budowanie i odkrywanie kombinacji kontrastów. Najwcześniejszą inspiracją dla Techno była idea połączenia człowieka i maszyny. I można kontynuować od tego miejsca – agresja i piękno, przeszłość i przyszłość.

– dodał Boys Noize

Boys Noize – Nude feat. Tommy Cash

Boys Noize – Xpress Yourself

Motywem przewodnim nowego albumu jest dualizm. Nagrany we współpracy z Tommy’m Cashem utwór Nude odbija się od breakbeatowego groove’u do najgłębszych pokładów dark techno, podczas gdy Xpress Yourself (część pierwsza i druga) to bardziej acidowy wariacja niemieckiego-irańskiego producenta.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

UP TO DATE FESTIVAL 2021

Biletomat.pl
od 40 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →