Gaspard Augé z Justice zdradza szczegóły debiutanckiego albumu i prezentuje utwór „Hey!”

Fot. Materiały promocyjne
News
Gaspard Augé z Justice w roli debiutanta 

Escapades – album, na który trafi najnowszy singiel Gasparda Augé z Justice, ukaże się 25 czerwca.

Gaspard Augé z Justice w roli debiutanta 

Gaspard Augé z elektronicznego duetu Justice ujawnił więcej szczegółów na temat swojego debiutanckiego, solowego albumu Escapades. Wydawnictwo ukaże się 25 czerwca nakładem Genesis, Ed Banger Records i Because Music.

Po udostępnionym wcześniej utworze Force Majeure, Augé podzielił się kolejnym smaczkiem z albumu. Drugi singiel z nadchodzącej płyty nosi tytuł Hey! Możecie posłuchać go poniżej.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Gaspard Augé – Hey! 

Gaspard Augé nie pierwszy raz realizuje się artystycznie poza duetem Justice. W 2010 roku wspólnie z Mr. Oizo nagrał soundtrack do kultowego już filmu Mordercza Opona.

Mr Oizo & Gaspard Augé – Tricycle Express

Justice – wulkan energii

Justice to popularny na całym świecie francuski duet elektroniczny, który może pochwalić się trzema albumami studyjnymi: + (2007), Audio, Video, Disco (2011) oraz Woman (2016). Zespół w czasie swojej kariery zdołał zdobyć kilka ważnych prestiżowych nagród, takich jak Grammy czy MTV Europe Music Awards. Największą siłą grupy są jednak epickie, realizowane z wielkim rozmachem koncerty.

Sprawdź także: Krzyż kością niezgody. Justice pozywa Justina Biebera

Kup Bilet Otwarty na dowolny koncert lub imprezę

Biletomat.pl
50 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polub muno.pl na Facebooku:

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →