Gardenstate już w ten weekend na jedynym występie w Polsce

Eventpromo
Gardenstate w Transformatorze

W najbliższy piątek we wrocławskim Transformatorze wystąpi duet Gardenstate. Będzie to jedyny występ w naszym kraju jednego z najciekawszych debiutów trance'owych tego roku. Sprawdź szczegóły wydarzenia.

Gardenstate – bezkompromisowe brzmienie dwojga przyjaciół

Gardenstate jest stosunkowo świeżym projektem, założonym przez dwóch weteranów światowej sceny trance. Pochodzący ze Szwecji Marcus Schosssow oraz urodzony w USA Matthew Felner to dwójka przyjaciół, których bez wątpienia połączyła wspólna wizja muzyki.

Muzycy wpadli na siebie przy okazji wielkiego hitu Schossowa Mr. White. Felner, który był wówczas bookerem pracującym w firmie eventowej, wpadł na nagranie Szweda, co zainicjowało jego pierwszy występ w lutym 2008 roku w USA. Dwójka ta spędziła tydzień w New Yersey w posiadłości Matta, rozmawiając i dzieląc się swoimi pomysłami na muzykę w jego ogrodzie. Tak narodził się Gardenstate.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Miłość do głębokiej, progresywnej muzyki zaowocowała wspólnymi produkcjami i występami w najlepszych klubach na świecie. Gardenstate zdążyli wystąpić m.in w londyńskim Ministry Of Sound czy nowojorskim Melrose Ballroom. Najbliższym przystankiem będzie wrocławski Transformator, który zajął szóste miejsce w tegorocznych Munoludach na najlepszy klub roku.

Be Kolektiv z godnym zastępstwem

Pierwotnie na piątkowej imprezie we Wrocławiu zagrać miał Marsh. Ze względu na nowe zasady wjazdu do Wielkiej Brytanii, jego występ musiał w rezultacie zostać przeniesiony na połowę stycznia. Organizatorzy z Be Kolektiv stanęli jednak na wysokości zdania i sprowadzili do Transformatora równie ciekawych artystów. W zastępstwie wystąpią podopieczni Above & Beyond i jeden z najciekawszych debiutów stajni Anjunabeats, Gardenstate. Czeka nas z pewnością wybuchowa mieszanka progressive, trance oraz breakbeat w pionierskim wydaniu.

Skład uzupełniają polscy artyści – Rafa’EL live, EnigmatiC, Mr White, Red Sun Rising, maryo oraz rezydent Transformatora Dżony Dep. Za efekty wizualne odpowiadać będzie Lumen Art, architekci od budowania przestrzeni światłem.

Gardenstate w Transformatorze – bilety

Bilety na imprezę z Gardenstate we wrocławskim Transformatorze są jeszcze dostępne w sprzedaży. Znajdziecie je na stronie Biletomat.pl.

GARDENSTATE (ANJUNABEATS) @WROCŁAW

Biletomat.pl
60 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.

Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →