Garbicz Festival powróci? Znamy pierwsze szczegóły

Fot. Duncan Duncographic
News
Garbicz Festival 2021

Niewiele jest wydarzeń, na które czekamy z równie ogromnym utęsknieniem, co Garbicz Festival. Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują na to, że przyszłoroczna edycja imprezy dojdzie do skutku. Organizatorzy podzielili się pierwszymi szczegółami dotyczącymi Garbicz Festival 2022, w tym terminem eventu i startu sprzedaży biletów.

Garbicz Festival na dobre wpisał się w kalendarz letnich imprez w Polsce. Dla wielu fanów i fanek muzyki elektronicznej stanowi on niemal punkt obowiązkowy wakacyjnych wojaży. Co więcej, dość powszechna jest opinia, że kto raz zawita na Garbicz Festival, ten już zawsze będzie chciał tu wracać…

Garbicz Open Airs, czyli przetrwać lato bez Garbicz Festival

Nic dziwnego zatem, że wszelkie przesłanki dotyczące zmian formatu czy terminu Garbicz Festival spotykały się z emocjonalną reakcją regularnych gości imprezy. Ubiegłoroczna odsłona organizowanego w lubuskiej miejscowości eventu również przybrała inną formę niż zazwyczaj. Ze względu na pandemiczne zawirowania organizatorzy zrezygnowali z formuły festiwalu, podobnie jak zresztą w 2020 roku. Zamiast tego, goście mogli bawić się na jednym z sześciu Garbicz Open Airs odbywających się od czerwca do sierpnia.

Biletomat.pl

Kup bilet na dowolny koncert lub imprezę!

Znajdź Bilety

Bezpieczne i proste zakupy

Garbicz Festival - fot. Ekvidi Photography

Garbicz Festival – fot. Ekvidi Photography

Garbicz Festival powraca do klasycznego wydania?

Tym razem wygląda na to, że Garbicz Festival ma powrócić do swojej klasycznej postaci. Wskazywać na to może podany przez organizatorów termin przyszłorocznej edycji – wydarzenie miałoby odbyć się w dniach 4-7 sierpnia.

Garbicz Festival 2022. Sprzedaż biletów już niebawem

Jak można przeczytać w powyższym komunikacie, lada moment ma ruszyć sprzedaż wejściówek na imprezę. Bilety mają być dostępne od 3 grudnia.

To nie koniec nowości. Zgodnie z zapowiedzią, odbiorcy Garbiczowego newslettera oraz właściciele wcześniej zakupionych biletów już niebawem otrzymają kolejne informacje. Jak można się spodziewać, w następnej kolejności organizatorzy imprezy podzielą się nimi publicznie za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Garbicz Festival - fot. Duncographic

Garbicz Festival – fot. Duncographic

Już dziś nie możemy doczekać się kolejnej edycji Garbicz Festival. Trzymamy kciuki, by zmieniająca się rzeczywistość nie pokrzyżowała planów organizatorom i abyśmy mogli spotkać się w jak największym gronie na jednej z najwspanialszych imprez w Polsce.Polecamy również


Imprezy blisko Ciebie w Tango App →